Beyza Alkoç'un aynı adlı romanından beyazperdeye uyarlanan 3391 km filmi nerede çekiliyor? 3391 kilometre filmi ne zaman çıkacak, oyuncuları kimler, konusu ne?

Bir mesafe aşkını konu edinen 3391 Kilometre romanının yazarı Beyza Alkoç. Twitter'da bugün 3391km filmi TT oldu. Gündemde yer alan 3391 km romanı sinemaya uyarlandı. Filmin konusu, oyuncu kadrosu, çekildiği yer ve çıkış tarihi merak ediliyor. İşte detaylar!

Rubato Trabzon Konserinde İzleyicilerle Buluştu Rubato Trabzon Konserinde İzleyicilerle Buluştu

Beyaz Alkoç sosyal medya hesabından ilk duyuruyu yaptı. Kitabı okuyanlar filme çevrildiğini duyunca büyük bir sevinç yaşadı. Çok sevdiği İzmir'de çekilen film, aynı zamanda yazarın en sevdiği şehir. Ünlü yönetmen Ömer Faruk Sorak ile genç oyuncu Derya Pınar Ak'ın yan yana çekilen bir karesini paylaşan Yazar Beyza Alkoç, müjdeyi böyle verdi.

3391 Kilometre filmi İzmir'de çekilecek. Başrolde Adım Farah'ın Gönül'ü genç oyuncu Derya Pınar Ak yer alıyor. Henüz 3391 km filminin vizyon tarihi bilinmiyor. Çekimleri bu yaz İzmir ilçelerinde tamamlanacak. Kadrodaki diğer oyuncular da açıklanmadı.

Beyza Alkoç, Asansör, Karantina, Karantina: İkinci Perde, Sınır ve Sınırsız ve 3391 Kilometre kitaplarıyla tanınan bir yazar. Son kitabı şimdilerde filme uyarlanıyor. Detaylar geldiğinde paylaşmaya devam edeceğiz.