TRT 1'in yeni askeri dizisi Al Sancak yakında başlıyor. Başrol oyuncusu Uğur Güneş'ten ilk poz da geldi. İşte, Al Sancak fragmanı!

TRT 1 ekranlarında yakında izleyici karşısına çıkacak olan Al Sancak dizisi için geri sayım başladı. Bozdağ Film imzalı askeri dizi sete çıktı ve ilk tanıtım izleyicileri etkiledi. Uğur Güneş ve Gülsim Ali İlhan'ı başrolde buluşturan diziden ilk fotoğraflar paylaşıldı.

Bir Zamanlar Çukurova'nın yıldız oyuncusu Uğur Güneş, asker kıyafetleri içerisinde dizi setinden paylaşılan fotoğrafıyla sosyal medyada büyük ilgi gördü. İdris Nebi Taşkan ve Ahmet Yenilmez gibi isimlerin de rol aldığı yeni dizi Al Sancak fragman ve tanıtımlarıyla çok beğenildi. Dizinin yayın tarihi henüz açıklanmadı. Ancak setten gelen bu paylaşım dizi severleri heyecana boğdu.

Alsancak Timi'nin TSK özel kuvvetler ekibi olarak Türkiye'yi terör saldırılarından koruma çabasının anlatılacağı Al Sancak dizisi TRT 1'de 2023'ün ilk aylarında başlayacak. İşte merakla beklenen diziden ilk tanıtım!

Müge Anlı’da Sinan Sardoğan Olayı Çözüldü: Sapık Sinan 12 Yaşındaki Erkek Çocuğa Tecavüz Etmiş Müge Anlı’da Sinan Sardoğan Olayı Çözüldü: Sapık Sinan 12 Yaşındaki Erkek Çocuğa Tecavüz Etmiş