Trabzon Kahramanmaraş Caddesi Dönüşüm Geçiriyor Trabzon Kahramanmaraş Caddesi Dönüşüm Geçiriyor

Trabzon’un sevilen isimlerinden birin olan Arsinspor’da başkanlık, Türkiye Futbol Federasyonu’nda (TFF) da yönetim kurulu üyeliği yapan Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan İbrahim Usta, geçtiğimiz 30 Mayıs’ta tedavi için gittiği ABD’den dönerken uçakta fenalaşarak hayatını kaybetti.

Usta’nın acı kaybının kendilerini de derinden üzdüğünü belirterek mezarını ziyaret eden Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, “Türk futbolunun içinde olan önemli bir isimdi. Trabzon’un da sevilen simalarından birisiydi. Yıllarca birlikte üniversitede aynı sınıfta okuduk. Çok değerli biriydi. Onun ani ve acı kaybı bizleri çok üzdü. Allah mekanını cennet eylesin ve geride kalan yakınlarına Allah sabırlar ihsan eylesin” diye konuştu.

Arsin ilçesi Yeşildere Mahallesi’nde bulunan Usta’nın mezarını ziyarette Bakan Uraloğlu’na Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanı Adil Karaismailoğlu, Arsin Belediye Başkanı Muhammet Sait Gürsoy, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç ve İl Başkanı Sezgin Mumcu da eşlik etti.
Ardından geçtiğimiz hafta vefat eden Ak Parti Vakfıkebir İlçe Kadın Kolları Başkanı Asiye Kamiloğlu’nun kabrini ziyaret ederek ailesine başsağlığı diledi.