Trabzonspor'un Yunan yıldızı Tasos Bakasetas, Beşiktaş'ı 3-0 mağlup ettikleri maçın ardından konuştu.

Derbide frikikten gol atan Bakasetas, "Galibiyet için çok mutluyum. İkinci derbiyi oynadık. Galatasaray'a kaybettik, Beşiktaş'a kaybedemezdik. Çok önemli maçtı, çok mutluyuz. İlk 20 dakika Beşiktaşdaha iyiydi. Ondan sonra biz çok daha iyiydik. Onlara fırsat bile vermedik." dedi.

"BARAJDAKİ BOŞLUĞU GÖRDÜM, ATTIM"

Attığı frikik golünü anlatan Bakasetas, "Frikik anında barajın içerde olduğunu gördüm. Aslında oradan şut atılacak bir boşluk vardı, burada gördüm. O boşluğu kullanırsam, gol olacağını biliyordum. Kaleci topu tutamazdı. Boşluğu hedefledim ve gol oldu." açıklamasını yaptı.

"BATISTA MENDY ÇOK YETENEKLİ BİRİ"

Maçın yıldızlarından yeni transferleri Batista Mendy ile ilgili gelen soruya Yunan yıldız, "Batista Mendy ile çok fazla birlikte olamadık. Çünkü o idmandaydı, ben milli takıma gitmiştim. Çok çabuk uyum sağladı. genç bir oyuncu, kalitesini görebiliyorsunuz. Trabzonspor'da o bölgede oynuyorsanız, karakteristik özelliklerinzi yüksek olmalı. Bugün onu gösterdi. Çok iyi başladı. Geleceği onun elinde. Ne kadar çalışmak istediği, neler yapacağı... Herkese neler yapabileceğini gösterdi." sözleriyle konuşmasını noktaladı.