Banyo ve mutfak dekorasyonu, en az evin diğer bölümleri kadar önemlidir. Günün neredeyse önemli bir kısmını geçirdiğimiz bu alanlarda genellikle en büyük görev lavabo bataryalarına düşmektedir. Su kullanımının en çok olduğu mutfak ve banyolar için tercih edeceğiniz lavabo bataryaları ile hem modern bir görünüm elde edebilir hem de işlerinizi daha keyifli şekilde tamamlayabilirsiniz. 

Her geçen gün gelişen ve yenilenen banyo bataryaları ile lavabo bataryaları, birbirinden farklı özelliklere sahip olabilmektedir. Sıcak ve soğuk su akışının sağlandığı bu ürünlerde farklı akış hızı ve akış şekli bulunabiliyor. Her ihtiyaca cevap verebilen armatürler ve ihtiyaç duyabileceğiniz tüm banyo bataryaları çeşitleri için Batarya Dükkanı adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Duş Setleri İle Konforlu Bir Duş

Kişisel bakım ve temizlik için sıklıkla ziyaret ettiğimiz banyolarda, en çok kullanılan ürünler duş setleri olmaktadır. Kişinin tarzına, ihtiyacına ve duş alanına göre çeşitlenen duş setleri, birbirinden farklı tasarım ve özelliklere sahiptir. Duş setleri arasında sayabileceğimiz sürgülü duş sistemleri, el duş setleri, kolonlu duş setleri ve duş başlıkları, her ihtiyaca cevap verebilecek seçeneklerdir. 

Bu seçenekler arasında özellikle son dönemlerde sürgülü duş setleri öne çıkmaktadır. Farklı duş başlığı şekilleri, sabunlukları ve çok su akış sistemleri ile sizlere konforlu ve keyifli bir duş imkanı sunar. Bunun yanı sıra tepe duş seti ile kendinizi özel hissedebileceğiniz bir duş için Batarya Dükkanı ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Mutfaklar İçin En Çok Tercih Edilen Eviye Bataryaları

Bulaşık yıkarken, yemek yaparken ya da çok çeşitli sebepler suya ihtiyaç duyduğumuz mutfaklarımızda, su ihtiyacını karşılamak üzere eviye bataryaları tasarlanmaktadır. Mutfak eviyeleri üzerine yerleştirilen bu bataryalar, farklı özellikleri ve hareketli başlık sistemleri ile işlerinizi kolaylaştırabilmektedir. 

Özellikle uzun başlık sistemi ile daha rahat hareket alanı yaratılmaktadır. Klasik olarak tercih edilen kuğu evye bataryası modellerinin yanı sıra arıtma su girişli eviye bataryaları da en çok tercih edilen modeller arasında sayılabilir. Ayrıca son dönemin trend ürünlerinden biri olan hareketli başlık sistemine sahip çift fonksiyonlu el duşu özelliğiyle pull out eviye bataryası, mutfakların özel parçalarından biri olmaya devam ediyor. 

Batarya Dükkanı İle En Kaliteli Banyo Malzemeleri

Uzun ömürlü kullanım imkanı sunan %100 orijinal ürün garantisine sahip banyo malzemeleri, Batarya Dükkanı adresinde sizlere sunulmaktadır. Piyasaya göre en uygun fiyat garantisine sahip lavabo bataryaları, duş setleri ve mutfak bataryaları için Batarya Dükkanı adresini ziyaret edebilir tek tıkla sipariş oluşturabilirsiniz. 7/24 ücretsiz kargo imkanının yer aldığı adresimizde, hızlı ve güvenilir teslimat ile ürünleriniz en kısa sürede kapınıza teslim edilir. Banyo ve mutfaklarınız için ihtiyaç duyabileceğiniz en kaliteli ürünler ve aksesuarlar ile evinizi yenilemeye şimdi başlayın.