Trabzonspor’un Pendikspor’u 2-1 mağlup ettiği karşılaşmada galibiyete rağmen verilen skandal kararlar bordo mavili camiada büyük tepkilere neden oldu.

Geçtiğimiz hafta Hatayspor’un attığı gol öncesinde topa elle müdahaleyi görmeden gelen hakemler, bu hafta oynanan Trabzonspor Pendikspor karşılaşmasında da bariz şekilde hatalar yapmaya devam etti.

KİMSE TRABZONSPOR TARAFTARININ SABRINI SINAMASIN!

Recep Uçar'dan Trabzonspor Maçı Açıklaması Recep Uçar'dan Trabzonspor Maçı Açıklaması

Trabzonspor Taraftarlar Birliği Başkanı Adem Söğüt yaşanan bu gelişmelerin ardındna HaberTS’ye özel açıklamalar yaparak, ”Trabzonspor taraftarının büyüklüğünü kimse sınamasın. Şampiyonluk kutlamalarında Türk futbol kulüpleri arasında Trabzonspor’un dünya çapında en büyük taraftar kitlesine sahip olduğunu gösteren bir camianın ayarları ile kimse oynayamaz. Trabzonspor başkanı Ertuğrul Doğan’ı isyan noktasına getirdiler. Başkan haklı olarak isyan ediyor. Biz Trabzonsporlu taraftarlara da bu isyana destek vererek gücümüzü TFF’nin haksızlıklarına karşı göstermeliyiz. Başkanımızın isyanına bütün Trabzonsporlu taraftarların da destek verdiğini görüyorum. Trabzonspor camiasının gücünü arkasında hisseden Ertuğrul Doğan’ın bu haksızlıklarla mücadele edeceğine inancım tamdır. Başkanımız gecesini gündüzüne katarak önemli fedakarlıklar yapmaya devam ediyor. Bu emeğin karşılığını kimsenin yemesine müsaade etmeyeceğiz.” İfadelerini kullandı.