Yüz Bakım Serumu Nedir?

 

Yüz bakımı, güzellik rutinimizin vazgeçilmez bir parçasıdır. Cilt sağlığını korumak, yaşlanma belirtilerini azaltmak ve genç ve parlak bir cilde sahip olmak için yüzümüzün iyi bir neme, beslenmeye ve antioksidan desteğine ihtiyacı vardır. Etkili bir cilt bakımının önemli bir bileşeni de yüz bakım serumu, cildinizi temizledikten sonra, nemlendirmeden önce cilde uygulayabileceğiniz, doğal içerikli özel formülüyle doğrudan cildinize etki eden bir cilt bakım ürünüdür. BEE’O Arı Zehirli Propolisli Yüz Serumu yaşlanma ve kırışıklık karşıtı etki gösteren tamamen doğal içerikli bir yüz serumudur.

 

Yüz Bakım Serumu Ne İşe Yarar?

Genellikle hafif ve sıvı formda olan yüz bakım serumları, cildin derin tabakalarına nüfuz ederek cildi besler, onarır ve korur. Yüz bakım serumu, cildin ihtiyaç duyduğu nemlendirme, yaşlanma belirtilerinin azaltılması, cilt tonunun eşitlenmesi, akne ve leke gibi cilt sorunlara yönelik olarak özel olarak formülize edilir.

Yüz Serumu Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yüz serumu tercih ederken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi cildinizin ihtiyaçlarına uygunluğudur. Eğer amacınız ciltte yaşlanma belirtilerinin giderilmesi ise, buna yönelik aktif bileşenleri içeren, günlük kullanıma uygun, doğal içerikli bir yüz serumu tercih etmelisiniz. BEE’O Arı Zehirli Propolisli Yüz Serumu tamamen doğal ve özel formülü sayesinde kırışıklıklara karşı etkili ve doğal bir mücadele fırsatı sunar!

 

En İyi Kırışıklık Serumu 

 

Kırışıklık, doğal yaşlanma sürecinin bir sonucudur. Kırışıklıklarla mücadelede etkili bir cilt bakımı için önemli bir cilt bakım bileşeni arasında serumlar da yer alır. En iyi kırışıklık serumu diyebileceğiniz bir serumun içerisinde yer alması gereken bazı bileşenler arasında antioksidanlar ve hyaluronik asit yer alır. Antioksidanlar, serbest radikallerle savaşarak cildin yaşlanmasını yavaşlatırken, hyaluronik asit cildi nemlendirir ve dolgunlaştırır. Cildinize antioksidan desteği Anadolu Propolisi ve nem desteği hyaluronik asite ek olarak arı zehri ve ham bal içeren, %100 doğal kırışıklık serumu BEE’O Arı Zehirli Propolisli Yüz Serumu ile tanıştınız mı?

Yüz Bakım Serumu Nasıl Kullanılır?

BEE'O Arı Zehirli Propolisli Yüz Serumu daha canlı ve genç görünümlü bir cilt görünümünü desteklemek üzere BEE’O Propolis Ar-Ge uzmanları tarafından geliştirilmiş tamamen doğal içeriğe sahip bir yüz serumudur. 

BEE’O Arı Zehirli Propolisli Yüz Serumunun İçeriği

BEE’O Arı Zehirli Propolisli Yüz Serumu içeriğinde saf Anadolu propolisi (A.P.E)®, arı zehri, hyaluronik asit ve  ham bal bulunuyor.

Yulaf kabızlığa iyi gelir mi? Nasıl tüketilmelidir? Yulaf kabızlığa iyi gelir mi? Nasıl tüketilmelidir?

BEE’O Arı Zehirli Propolisli Yüz Serumu Özellikleri

Anadolu propolisi, arı zehri, ham bal, doğal bitki özleri ve hyaluronik asit içeren tamamen doğal ve özel formülü ile düzenli kullanımda ince çizgileri azaltır, cilt tonunu eşitler. Yoğun nem içeriğiyle cilde ipeksi bir yumuşaklık kazandırmaya yardımcı olur ve daha parlak ve beslenmiş bir cilt görünümü sunar.

Dermatolojik olarak test edilmiştir ve hassas ciltlerin kullanımına uygundur.

Paraben, GDO ve renklendirici içermez.

BEE’O Arı Zehirli Propolisli Yüz Serumunu Nasıl Kullanmalıyız?

 

BEE’O Arı Zehirli Propolisli Yüz Serumu, sabah ve akşam olmak üzere düzenli olarak temiz yüzünüze, dairesel hareketlerle uygulayabilirsiniz.

Etkili bir cilt bakımı için BEE’O APIBEAUTY Arı Zehirli Propolisli Arı Sütlü Yaşlanma ve Kırışıklık Karşıtı Yüz Bakım Seti içeriğinde bulunan BEE’O APIBEAUTY Arı Zehirli Propolisli Arı Sütlü Yaşlanma ve Kırışıklık Karşıtı Yüz Bakım Kremi ve BEE’O APIBEAUTY Arı Zehirli Propolisli Yaşlanma ve Kırışıklık Karşıtı Göz Çevresi Bakım Serumu ile birlikte kullanılması tavsiye edilmektedir.

Arı Zehri Nedir?

 

Arı zehri kovandaki işçi arılar (Apis mellifera) tarafından kendilerini tehlikelere karşı korumaları için zehir bezlerinde üretilen ve daha sonra zehir torbasında depolanan bir maddedir. 

Arı Zehrinin İçeriği

 

Arı zehri içeriğinde melittin, apamin, MCD ve adolapin gibi peptidler, fosfolipaz ve hiyalüronidaz gibi enzimler, dopamin ve norepinefrin gibi amino asit bileşenler içermektedir.

 

 

Arı Zehrinin Anti-Aging Etkisi

 

Arı zehri, içerdiği aktif bileşenler sayesinde ciltte kolajen ve elastinin sentezini arttırır, ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

 

Propolis Nedir?

 

Propolis arıların bitkilerin yaprak, sap ve tomurcuklarından topladığı tamamen doğal bir arı ürünüdür.

Propolisin İçeriği

 

Propolisin içeriğinde fenolik ve flavonoid adı verilen biyolojik olarak aktif bileşikler bulunur, içerdiği bu doğal bileşenler sayesinde propolis antioksidan özelliktedir.

 

Propolisin Anti-Aging Etkisi

 

Propolisin içeriğindeki doğal antioksidanlar, cildin bariyer fonksiyonunun onarılmasına yardımcı olurken ciltteki ölü deri hücrelerinin ciltten uzaklaştırılmasına katkıda bulunur. Güneşin zararlı ışınlarının neden olduğu foto-yaşlanmaya karşı doğal bir koruyucu olma özelliği taşır.

 

Hyaluronik Asit Nedir?

 

Hyaluronik asit, cilt, eklem ve göz sıvısında doğal olarak bulunan, su tutma kabiliyeti yüksek kayganlaştırıcı bir maddedir ve bu özelliğinden dolayı cilt bakım ürünlerinde de kullanılmaktadır.

 

Hyaluronik Asitin Anti-Aging Etkisi

 

Hyaluronik asit, yoğun nem tutucu özelliği sayesinde daha dolgun ve pürüzsüz bir cilt görünümünü destekler.

 

BEE’O Arı Zehirli Propolisli Yüz Serumunu Nereden Alabilirim?

 

BEE’O Arı Zehirli Propolisli Yüz Serumu hakkında detaylı bilgi edinmek ve hemen sipariş vermek için tıklayınız.

BEE’O Arı Zehirli Propolisli Yüz Serumu Fiyatı

 

BEE’O Arı Zehirli Propolisli Yüz Serumunun fiyatı hakkında bilgi edinmek ve hemen sipariş vermek için https://www.beeo.com.tr/yaslanma-karsiti-yuz-bakim-serumu tıklayınız.