Bu soruya Trabzonspor teknik direktörü Nenad Bjelica, “Hiç bir sıkıntısı yok. Bunu nt şekilde ifade edebilirim. Onu oynatmamızın sebebinin Umut Bozok’un son antrenmanlarda genel olarak daha iyi görmemizdi. Bu Gomez’in oynamayacağı veya Galatasaray maçında ilk 11’de olmayacağı anlamına gelmiyor.

İkisi arasında gayet sıkı şekilde yarış var. İkisi de her idmanda ellerinden geleni yapmaya çalışıyor. Bu anlamda Maxi Gomez’in benim Bildiğm her hangi bir sıkıntısının olmadığını ifade edebilirim” dedi.

Trabzonspor – Hatayspor Maçı Nasıl Sonuçlanır? Trabzonspor – Hatayspor Maçı Nasıl Sonuçlanır?

Enis Destan’dan da bahseden Bjelica, “Bu iki oyuncumuz dışında ilimizde Enis Destan var. Genç, büyük yeteneği olan, ileride takım için önemli işler yapabilecek, önemli başarılar katabilecek önemli oyuncu. Enis’i de doğru anda, doğru zamanda takıma katıp, ona da süreler verip, hak ettiğini hepsini oynatmak istiyoruz. Bizim düşüncemiz bu yönde oldu. Oyuncunun genel olarak baktığınızda bir sorun yok. Bakıyorsunuz idmanlarda değerlendiriyorsunuz, hangisi maçta daha faydalı olur, onu değerlendiriyorsunuz” dedi.