Burak Yılmaz'a Taraftar Desteği

Trabzonspor ile Burak Yılmaz arasında yaşanan olaylara taraftarlar da dahil oldu.

Bordo-mavili taraftarlar takımın idmanına giderek Burak Yılmaz lehinde tezahürat yaptı.

BURAK TFF'YE ŞİKAYET ETMİŞTİ
Trabzonspor geçtiğimiz sezon başında Burak Yılmaz'ı Çin'den transfer etmişti. Bordo-mavili ekiple iyi bir sezon geçiren tecrübeli futbolcu, bu sezon alacaklarını temin edemediği için kulübünü TFF'ye şikayet etti.

TARAFTARLAR OLAYLARA DAHİL OLDU
Trabzonspor yönetimi ise Burak Yılmaz'ın bu hamlesine resmi sitesinden açıklama yaparak cevap verdi.

Bordo-mavili kulüp ile Burak Yılmaz arasında yaşanan gerginlik sonrası, taraftarlar tecrübeli futbolcuya destek olmaktan yana tavır aldı.

TESİSLERE GİTTİLER
Trabzonspor'a gönül veren bir grup taraftar, bugün yapılan idmana gitti ve Burak Yılmaz lehine tezahürat yaparak golcü futbolcuya destek verdi.

Isınma koşusunda taraftarların olduğu bölüme gelen Burak Yılmaz için taraftarlar, ‘Burak buraya, kral buraya. Seviyoruz seni, seviyoruz’ tezahüratı yaptı. Tezahüratların ardından Burak Yılmaz taraftarlara koşarak alkışlayarak teşekkür etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
fenasi söğüt
fenasi söğüt - 2 yıl Önce

siz nası bi taraf tar sınız,adam oynamadığı hak etmediği ,galibiyetler de hesabına yazdırdığı 10 bin tl yi bile kulüpten istemiş,,siz de oraya varmış sınız destek oluyorsunuz,,o zaman çıkarın cebiniz den oynamadığı maçların galibiyetleri hesap edin kaç tane 10 bin tl varsa verin parasını,,,öyle kuru kuru ya bir oyuncuya destek olmak varsa kulübün borcunu ödeyin,,, tabi ki TS nin taraf tarı 3,5 kişiden ibaret değil,,ben destek değil sözleşmenin karşılıklı fesih edilmesini istiyorum, çünkü hala sakat,katkısı yok oynamadığı halde para hesabına yazılıyor,hoşuna gitmeyen varsa arkadaşlar yorum yazar,saygılar

ahmet
ahmet - 2 yıl Önce

içimizdeki irlandalılar bayağı varmış

kamali
kamali - 2 yıl Önce

Saygıdeğer Trabzonspor taraftarı kardeşlerim bakın biz ne zaman bireysel olarak futbolcu,yönetici bazlı düşünmeye başladık. işte o zamandan beri trabzonspor hep geriledi.
Kısır döngü içerisinde ortak değerimiz olan trabzonspora ortak fayda sağlayacak Yönetimleri bulamadık doğal olarak onlarda sistemi kuramadı.
Popilis yaklaşımlarla birlikte günü kurtarmanın ve endüstriyel bir hal alan futbolun nimetlerinden faydalanmayı seçtiler. bu bağlamda yanlış hoca , yanlış transfer, olmayan paraları harcama, vb sebebler sonucu 31 yaşında olan oğlumu gurbet ellerinde diğer takımlara kaptırmama rağmen oğlumun şu sözü çok ilginç baba bana herşeyi doğru verdin ama yanlış takım tutturdun daha bir (yasal ) şampıyonluk görmedik diyor. bende kendisine Sana yanlış takım tutturmadım. benim inandığım bildiğim TRABZONSPOR Dünyada tutulacak en doğru takım lakin yanlış yönetiliyor.
Küçük olsun benim olsun istediğim gibi çekip çevireyim mantiği ile kurulan kongre üyelerinden oluşan girdap her dönem tek amaçı sportif basarı olan trabzonspor sevdalılarını ya yutuyor. yada küstürüyor.
Sonuç olarak benim için trabzonspordan büyük ne bir takım,
ne bir Futbolcu
Ne bir yönetici
Ne bir şahsiyet
ne bir hobi vardır. onun için bir futbolcuya bağlı kalıp heleki haksız olan bir futbolcuya sahip çıkmak trabzonsporu dışlamaktır. o zaman trabzonsporluluğumuzu sorgulamamız lazım.HERKESE SAYGILAR