Teknoloji dünyasının iki dev ismi Elon Musk ve Mark Zuckerberg, kafes dövüşü yapacak. Zuckerberg, Musk'ın teklifini "Konum at" diyerek kabul etti!

Facebook ve Meta'nın kurucusu, ortağı ve büyük dehalardan Mark Zuckerberg ile Twitter'ın yeni sahibi, Tesla ve SpaceX CEO'su Elon Musk, büyük bir rekabet içerisinde.

Birbirinden zengin, ünlü ve deha dünyaca ünlü iki dev isim kafes dövüşünde buluşacak! 52 yaşındaki Elon Musk, 39 yaşındaki Mark Zuckerberg'e kafes dövüşünde kapışmayı teklif etti. Genç milyarderin yanıtı ise olay oldu: "Konum at..."

Facebook, Instagram ve WhatsApp'ın sahibi Mark Zuckerberg ile SpaceX, Tesla ve Twitter'ın patronu iki dev isim. Yakında ringe çıkıp kozlarını paylaşacak. 

Zuckerberg'in şirketi Meta, Twitter gibi bir platform üzerinde çalışıyor. Project 92 adlı yeni uygulamanın Twitter'a rakip olması bekleniyor.

Bu haber doğal olarak Musk'ı sinirlendirdi. Meta'nın yeni proje duyurusunun altına yorum yapan Elon Musk, "Kafes dövüşüne hazırım!" sözleriyle rakibine meydan okudu.

Mark Zuckerberg, Instagram'dan paylaştığı bir hikayede, Musk'a yanıt verdi: "Konum at!"

Bu yanıt sosyal medyada gündem olunca haberlere de konu oldu.

OnePlus Pad Go 2.4K Çözünürlüklü Ekran Sunacak! OnePlus Pad Go 2.4K Çözünürlüklü Ekran Sunacak!

Elon Musk'ın Twitter'dan verdiği yanıt ise konumu belli etti: "Vegas Octagon"