Avşa Adası, Marmara Bölgesi'nin en güzel adalarından biri olarak, doğal güzellikleri, eşsiz plajları ve kültürel hazineleriyle ziyaretçilerini karşılıyor. Taş devrinden günümüze uzanan köklü bir tarihi geçmişi olan Avşa Adası, geçmişte sürgünlerin gönderildiği bir yerken günümüzde Türkiye'nin önemli turistik merkezlerinden biri haline gelmiştir. Bakınız Avşa Adası nerede.

İstanbul'a oldukça yakın konumu sayesinde Balıkesir'in Erdek ilçesinden kolayca ulaşılabilmektedir. Avşa Adası, zengin konaklama seçenekleriyle yılın dört mevsimi boyunca güzel gezi, tatil ve otel fırsatları sunmaktadır. 

Çeviri fiyatları - Çeviri ücretleri Çeviri fiyatları - Çeviri ücretleri

Avşa pansiyonları, misafirlerinin konaklamalarını ekonomik ve lüks şartlar altında geçirebilmeleri için birçok özel imkan sunmaktadır. Butik, balayı, çevre dostu, beş yıldızlı, otantik, motel tarzında farklı hizmet standartlarına sahip oteller, her zevke uygun konseptler sunmaktadır. Ayrıca çocuklu aileler için özel otel seçenekleri, denize sıfır oteller, her şey dahil oteller, gençlere özel mekanlar ve özel günler için balayı otelleri de bölgede bulunmaktadır. Avsavip.com’un avantajlı otel fiyatları sayesinde bütçenize ve aradığınız konsepte en uygun oteli seçerek Avşa'da mükemmel bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Avşa Adası'nda konaklama fiyatları, pansiyonların sunduğu hizmetlere, gidilen mevsime ve diğer olanaklara göre değişiklik gösterir. Yarım pansiyon, tam pansiyon, oda kahvaltı veya sadece oda seçenekleri farklı fiyatlandırmalara sahiptir. Ekonomik fiyatlı konaklama tercih edenler için apart, pansiyon veya motel gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Bu konaklama türleri, konforlu ve sıcak odalar sunmanın yanı sıra tatil süresince ihtiyaç duyabileceğiniz tüm imkanlardan faydalanmanıza olanak tanır. www.avsavip.com'un özel fırsatları ile uygun fiyatlarla tatilinizi planlayabilirsiniz.

Avşa Adası'na ulaşım için İstanbul'dan feribot ya da deniz otobüsü seferlerini takip ederek Bostancı veya Yenikapı ilçelerinden yolculuk yapabilirsiniz. Özellikle temmuz ve ağustos gibi yoğun aylarda online bilet ayırtmak, kalabalıktan etkilenmeden keyifli bir deniz yolculuğu yapmak için faydalı olacaktır. Ayrıca Tekirdağ ve Erdek'ten de GESTAŞ arabalı vapur seferlerini kullanarak Avşa'ya ulaşabilirsiniz. İzmir'den ve Bursa'dan da karayolu ile Erdek'e buradan da feribot seferleriyle Avşa'ya ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası'nda konaklamak için tercih edebileceğiniz en güzel ve seçkin oteller arasında butik otel seçenekleri de bulunmaktadır. Tarihi güzellikleri ve doğal çevresiyle etkileyici bir tatil sunan Avşa Adası'nda hem Balıkesir Avşa otelleri hem de güleryüzlü personeliyle üstün hizmet kalitesi sunan oteller sizleri memnun etmeye hazırdır. Ortalama bütçe ayıran misafirler için ise Avşa'da mükemmel butik otel seçenekleri ve her şey dahil oteller bulunmaktadır.