Sezon başına Trabzonspor'a transfer olan inişli çıkışlı bir performans gösteren Enis Bardhi sezonun bitimiyle birlikte açıklamalarda bulundu. Kendisi adına çok zor bir sezon geçirdiğini ifade eden Bardhi, Trabzonspor için daha çok çalışacağının sözünü verdi.

Şenol Güneş'ten Tepki Çeken Bir Trabzonspor Maçı Açıklaması Daha! Şenol Güneş'ten Tepki Çeken Bir Trabzonspor Maçı Açıklaması Daha!

Açıklamalarda bulunan Enis Bardhi, "Başta kendim olmak üzere, hepimiz adına çok zorlu bir sezonu tamamladık. Hayat bazen karşımıza beklemediğimiz şeyler çıkarabilir. Ve biz bu durumlarla mücadele etmek zorundayız. Bazen mücadeleniz istediğimiz gibi sonuçlanmaz. Ancak Trabzonspor’a geldiğim günden bugüne her zaman en iyisini yapmaya çalıştım. Daha da önemlisi, Trabzonspor gibi büyük bir camianın başarılar kazanması için çok çalışacağımın sözünü verebilirim. Bu sezonki destekleri için taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Geleceğimiz adına da nice şampiyonlukları, nice kupaları siz taraftarlarımıza hediye etmenin hayalini kuruyorum. Birlikte, güzel günlere!" ifadelerini kullandı.