MHK Başkanı İle Ali Koç'un Ticari Bağlantıları Ortaya Çıktı

Merkez Hakem Kurulu'nun Trabzonspor'a karşı yaptığı operasyonun ardından dikkat çeken bağlantılar ve ilişkiler ortaya çıktı.

MHK Başkanı İle Ali Koç'un Ticari Bağlantıları Ortaya Çıktı

Trabzonspor'un rakibi Göztepe'nin iki tane kırmızı kartı verilmezken, VAR'a rağmen bordo-mavili takımın penaltısı da es geçildi.

Fenerbahçe maçlarına eyyamcı hakemlerin atanmakta, Fenerbahçe'ye 20 dakikada 3 penaltı veren Arda Kardeşler, spor komuoyunun tepkisine rağmen tekrar Fenerbahçe maçına atandı.

Trabzonspor maçlarına ise sürekli olarak operasyon hakemleri atanıp, Trabzonspor'un önü kesilmekte.

Trabzonspor'un Göztepe karşısında bariz şekilde doğranması bordo mavili camiada sabırları taşırdı.

Trabzonspor şampiyonluk yolunda adeta doğranırken, ligdeki rakibi Fenerbahçe'nin kollanmasının perde arkası ortaya çıktı.

MHK BAŞKANI İLE ALİ KOÇ'UN TİCARİ İLİŞKİSİ MİDE BULANDIRDI

Merkez Hakem Kurulu Başkanı Zekeriya Alp'in sahibi olduğu Alpplas'ın en büyük müşterisi Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un şirketlerinden olan Arçelik.

Zekeriya Alp, kazancının büyük bölümünü Koç'tan kazanırken, yaşanan gelişmeler kafalarda ciddi soru işaretleri bıraktı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Ayhan
Ahmet Ayhan - 3 ay Önce

Çok güzel tesbit yapmışsınız Kayseri 1 Fenerbahçe 0 hakem arda kardeşler 3 penaltı pozisyonu 0 penaltı kutluyorum sizi bu yazıyı herhalde öğleden sonra yazdınız?

Doğrucu_Davut
Doğrucu_Davut - 3 ay Önce

İğrenç bağlantı. Kayseri karşısında Fenerbahçe'nin 3 penaltısını gaspeden Arda Kardeşler'in, Trabzonspor kalecisi Erce Kardeşler'in abisi olduğu ortaya çıktı.

ŞABAN BİLGİÇ
ŞABAN BİLGİÇ - 3 ay Önce

ELİNİZDEN NE GELİYORSA YAPIN YANDAŞ MEYA
FENER BAHÇE ŞAMPYON OLACAK ZAVALLILAR HAHAHA

Gsli adammmm
Gsli adammmm - 3 ay Önce

Ya feneri sevmem ama şimdi herkes herkesle iş yapıyor mesela Galatasaray'ın yemek dağıtan şirketinde koclarindi bunun gibi düşün geçen senede Ali Koç vardı bu arada

haber ts tarafsız basın mı
haber ts tarafsız basın mı - 3 ay Önce

bunu haber diye öğlenden sonra mı yaptınız, Zekeriya Alp ile ticari ilişkisi olsa daha kural hatası başvurusunu yapmadan reddeden Alp ülkenin sahibinden Ali Koç tan nasibini almaz mı idi, Total şirketleri tüpçünün değil mi, o kadar Total istasyonu olan gs başkanı Mustafa Cengiz, patronu olan ve TFF nin başındaki Erdoğan Demirören ile anlaşıp kollanarak şampiyon oldu demeye cesaretiniz yok çünkü şovenistler gibi laz diye korkudan konuşmadığınız için şimdi şampiyonluğa yürüyen FB olunca her zaman yaptığınızı yapıyorsunuz, FB olmasın da aslı yahudi ya da Rum olanlar şampiyon olsun diye, başka Fotomaç da yönetici olan besleme tetikçileri işbaşında siz önce UEFA kriterleri için Albayrak tan el altından aldıklarınızı anlatın, utanmadan sayın Cumhurbaşkanının yardımları için teşekkür ettiniz ülkede şikeden ilk ceza alan Gökdeniz ve sizin kulübünüz dür, bir kulüpte önce omurga olmalı, kazanamazsanız şike yenerseniz bileğinizin hakkı mı yani, milleti futboldan spordan soğuttunuz ama şike ile şampiyon olamayacaksınız bir daha, Cemil Turan ın ortasahadan alıp ipe dizerek attığı golü ofsayt diye iptal ettiğiniz yıl 3 yıl üst üste şampiyon olduğunuz yıl dı, her yanı eğri olanlar develer yılana eğrisin diyor

YTA
YTA - 3 ay Önce

Az bile yapıyorlar. TRABZON halkı olarak biz hakediyoruz. HANGİ SEÇİMLERDE TÜM SİYASİ PARTİLERE BOYKOT ETTİK. ŞİKE ZAMANI DAHİL KUPAMIZIN ÇALINMASINDAN ÇOK MEMNUNUZ DEYİP GİDİP ÖDÜLLENDİRMEDİK Mİ !!!! YANİ BİZ TRABZON HALKI OLARAK HAKEDİYORUZ.

Hadi la
Hadi la - 3 ay Önce

Eski bir hakem ne yaptida boyle buyebildi yönetim kurulu baskani oldu

Lazkopat
Lazkopat - 3 ay Önce

Bunlara trabzon gözmü yumacak olmaz abi buna durdesin


SIRADAKİ HABER