Abdullah Avcı yönetimindeki Trabzonspor’un kendi sahasında Giresunspor’u konuk edeceği karşılaşma öncesi dostluk rüzgarları esti. 

Giresun’dan Trabzon’a maça gelen Hakan Uğurlu - Fatma Uğurlu çifti Şehit Eren Bülbül’ü unutmadı. 

EREN BÜLBÜL TÜRKİYE’NİN EVLADI 

'İyi ki varsın Eren’ pankartı hazırlayan Giresun taraftarı Hakan Uğurlu, " Giresun’dan geldik. Trabzon deplasmanındayız. Eren Bülbül’ün doğum günüydü. Onu andık ve filmini izledik. Tekrar duygulandık ve tekrar üzüldük. Duygulanmak yetmiyor, insan üzülüyor. Onun anısını yaşatmaya devam edeceğiz. Biliyorsunuz şehitler ölmez. Onun anısına böyle bir şey yaptık. Onu her daim anmaya devam edeceğiz. Allah rahmet eylesin. Eren Bülbül, Giresun’un da evladı. Sadece Trabzon ve Giresun’un değil. Türkiye’nin evladı. Onu bu şekilde anmak istedik." ifadelerini kullandı. 

KARADENİZ’İN EVLATLARIYIZ 

Trabzonspor'un Antalyaspor Maçı Hazırlıkları Başladı Trabzonspor'un Antalyaspor Maçı Hazırlıkları Başladı

Giresunspor taraftarı Berat Kurtal ise, "Karadeniz’in evlatlarıyız. Trabzon’da öyle Giresun’da öyle. Dostluk kazansın diyoruz. Günün anlam ve düşüncesi dostluk olmalı." ifadelerini kullandı. 

TARAFTARLAR AKIN ETTİ 

Giresunspor taraftarları Trabzonspor deplasmanında takımlarını yalnız bırakmayacak. Deplasman tribününün tamamına yakınının dolması bekleniyor.

8b276201-c06e-49e1-bd7b-3a881016d56d