Giresunspor Kulübü Asbaşkanı Ercan Ayhan, ligde son 4 maçta 10 puan toplayarak ciddi bir çıkış yakaladıklarını, Trabzonspor karşısında da bu çıkışı sürdürmek istediklerini belirtti.

Spor Toto Süper Lig'in 17. haftasında 5 Ocak Perşembe Trabzonspor'a konuk olacak Bitexen Giresunspor'un asbaşkanı Ercan Ayhan, AA muhabirine, perşembe akşamı iki komşu ilin takımlarının karşılaşacağını ifade etti.

İki Yıl Sonra Derbi Kaybedildi İki Yıl Sonra Derbi Kaybedildi

İki kulübün kardeş olduğunu anlatan Ayhan, şöyle konuştu:

"Trabzonspor her konuda Giresunspor'a destek olmaktadır. Bunun için kendilerine teşekkür ediyoruz. Trabzonspor'un bütçesi, takım kadrosu ve yapısı ortada. Giresunspor ile arasında ciddi fark bulunuyor. Mütevazi bir kadromuz var. Haddimizi biliyoruz. Trabzonspor'un gücünün ne olduğunu iyi biliyoruz. Haddimizi bilerek sahada mücadelemizi vereceğiz. Ama biz de iddialıyız. Kazanmak için sonuna kadar mücadele edeceğiz. İnşallah perşembe akşamı Trabzonspor'u mağlup edeceğiz."

"Ligde son 4 maçta 10 puan toplayarak ciddi bir çıkış yakaladık, Trabzonspor karşısında da bu çıkışı sürdürmek istiyoruz." diyen Ayhan, yeşil beyazlı ekibin ligde iz bıraktığını ve adından söz ettirdiğini söyledi.