Gönül Dağı dizisi TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi olarak karşımıza çıkıyor. Köprü Film imzasıyla karşımıza çıkan Gönül Dağı dizisinin yönetmen koltuğunda Yahya Samancı oturmaktadır. TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı dizisinde rol alan karakterler de merak edilmektedir. Özellikle Elvan karakteri hemen herkesin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Peki, Gönül Dağı Elvan Kimdir? Gönül Dağı Elvan Kim Canlandırmaktadır?  

Gönül Dağı Elvan Kimdir? 

Cumartesi günlerinin sevilen dizisi Gönül Dağı TRT 1 ekranlarında seyirciyle buluşmaktadır. Gönül Dağı dizisine çok yeni katılmış olan Elvan karakteri dizinin hayvanları tarafından merak edilmektedir. Elvan karakteriyle ilgili henüz net bir bilgimiz bulunmamaktadır. Bizler Elvan Karakteri ile ilgili bilgi edindiğimiz zaman sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.  

Gönül Dağı Elvan Kim Canlandırmaktadır?  

Köprü Film imzalı Gönül Dağı dizisinde rol alan Elvan karakteri merak edilmektedir. Gönül Dağı Elvan kim canlandırmaktadır? Gönül Dağı Elvan karakterini Oya İloğulları canlandırmaktadır. Peki, Oya İloğulları kimdir?  

Oya İloğulları Kimdir?  

1999 yılında Bursa’da dünyaya gelen Oya İloğulları Eskişehir Üniversitesi Devlet Konservatuvarı oyunculuk ana sanat dlaından mezun olmuştur. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Oya İloğulları hala aktif olarak sahne almaktadır. Güzel oyuncumuz bu sezon Gönül Dağı dizisiyle hayranlarıyla buluşacaktır. Tiyatro alanında tecrübe sahibi olan güzel oyuncu daha önce çeşitli reklam filmlerinde yer almış sektöre de bu şekilde adım atmıştır. Herhangi bir dizi ya da film projesinde yer almamıştır. Sektörün yeni yüzlerinden olan Oya İloğulları sektörde yeni olduğu için daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır.