Başrollerini Murat Ünalmış ve Melis Sezen'in paylaştığı Gülcemal dizisi yakında Fox TV'de başlıyor. İşte, dizinin ilk tanıtımı!

Melis Sezen ve Murat Ünalmış’ın başrollerinde yer aldığı Gülcemal dizisi konusu dün yayınlanan ilk tanıtımdan sonra merak ediliyor. Gülcemal dizisi oyuncuları kimler? Fox TV ekranında yakında başlayacak olan dizinin yayın tarihi netleşti mi? İşte, Gülcemal fragman tanıtımı ve detaylar...

Dizide Gülcemal karakterini Murat Ünalmış canlandırırken, Deva karakterine Melis Sezen hayat veriyor. Annesinin terk ettiği ve onu bir canavara dönüştürdüğü Gülcemal ile Deva'nın nefretle başlayan ilişkisi aşka dönüşecek. İlk tanıtımı ile büyük beğeni toplayan dizinin kadrosunda kimler var? Gülcemal oyuncuları arasında;

Edip Tepeli, Nilay Erdönmez, Atilla Şendil, Cahit Gök, Nilüfer Açıkalın, Samet Kaan Kuyucu, Meltem Akçöl, İpek Ayaz Kortunç, Sabahattin Yakut, Gökçem Çoban, Melike Küçük ve Ayda Aksel yer alıyor. Dizinin yayın tarihi henüz belli değil.

İşte, Gülcemal ilk tanıtımı!

Yalı Çapkını yeni bölümden mahkeme sahnesi sızdırıldı! Seyran ve Ferit’e büyük darbe! Yalı Çapkını yeni bölümden mahkeme sahnesi sızdırıldı! Seyran ve Ferit’e büyük darbe!