ÜniTS Kış Fest'in 10. Düzenlendi

İstanbul Üniversiteli Trabzonsporlular Birliği Tarafından bu yıl 10. Düzenlenen Kış Festivali Sakarya Poyrazlar Gölü yanında düzenlendi.

GÜNDEM 09.12.2019, 18:34
ÜniTS Kış Fest'in 10. Düzenlendi

Festivale İstanbul'un farklı 14 üniversitesinden katılan binlerce öğrenciye mangallar yakılarak  ikramlar sunuldu. Sanatçılar Mesut Çakır ve Serkan Aydın'ın şarkıları ile soğuk havaya aldırış edilmeden horon halkaları kuruldu.

Hey yıl farklı bölgelerde düzenlenen ÜniTS Kış Festivalinin en önemli amacın İstanbul'daki Üniversitelerde okuyan Trabzonsporlu gençlerin kaynaşıp birleşmesi amaçlanıyor.

Şölende Birlik Başkanı Haktan Gülgönül konuşmasında biz gençler her yıl çok daha büyüyerek ilerliyoruz dedi. Gülgönül Üniversiteli Trabzonsporlular Birliği olarak amacımız güçlü bir Trabzonspor gençliği oluşturmaktır dedi.

Festivale Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Rıdvan Duran, Sakarya Belediye Başkan Vekili Hilmi Kızılcık, Kuzey Yıldızı Trabzonsporlular Derneği Başkanı İsmail Turgut Öksüz, Sakarya Trabzonlular Derneği Başkanı Zeynep Öz ve çok sayıda misafir katıldı.

Haber: Ömer Karakaş / HaberTS İstanbul Sorumlusu

Yorumlar (1)
Adnan Sezgin 3 yıl önce
Askerliğini 35 yıl önce yapib sosyal medya üzerinden buluşmalar düzenleyip bugün ikinci yaşını doldurmuş dernek olan dünyada ve Türkiye'de tek Erciyes mavi kartalları derneği bu gibi buluşmalarla müthiş bir kardeşlik oluştu 25 yaşından 71 yaşına ulaşmış üyelerimiz büyük bir kardeşlik sıcaklığıni yaşatıyoruz , inanıyorum ki bu genç nesiller bunun gibi büyüyerek kardeşlik bağlarını güçlendirecektir gönülden destekliyorum her daim yanlarında olacağız , kutluyorum tebrik ediyorum .