Teknoloji geliştikçe beraberinde getirdiği sorunlarda artmaya devam ediyor. Telefon markaları arasında en iyilerinden olan İphone telefonlarda kullanıcılar bazı sorunlarla karşılaşıyor. Bu sorunların başında İphone'nin İphone 12 modelinde sıkça karşılaşılan donma sorunu

iPhone 12 Donma Sorunu Neden Olur?

Dünyanın en çok satan akıllı cep telefonlarından biri olan iPhone kullanıcılarından gelen şikayetlerinden biri donma sorunu. Akıllı cihazın donma sorunu sebeplerinin başında yazılım sorunu gelir. iPhone cep telefonlarını güncellemesini indirme ve yükleme sırasında oluşacak sorunlar yazılımı etkiler. Bu sebepten dolayı bazı uygulamaları kullanımı sırasında donma sorunu yaşatabilir.
Screenshot (34)

iPhone 12 Donma Sorunu Çözümü

Yazılımdan kaynaklanan sorunları çözmenin tek yolu telefonunuzu fabrika ayarlarına yüklemektir. Tabi ki bu işlemi yapmadan önce yedeklerinizi almayı unutmayın. Telefonunuzu fabrika ayarlarına çevirdikten sonra yüksek ihtimalle en son sürümü sorunsuz bir şekilde yükleyecektir. Akıllı cep telefonunuz stabil olarak çalışacaktır. Donma sorunu hala devam ediyor ise teknik servise göndermeniz tavsiye edilir.

Huawei Ekran Tuşları Nasıl Değişir? Huawei Ekran Tuşları Nasıl Değişir?