Antalya'da hazırlıklarına devam eden Trabzonspor'da kaptan Uğurcan Çakır basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 

EDİN VİSCA VE BRUNO PERES'İN DÖNÜŞÜ

Edin abi zaten son 10 sezonda her sezon 10 gol 10 asist yapmış zaten. Kaybı gerçekten büyük eksikti bizim için. Bruno'da aynı şekilde sakatlıktan döndükten sonra sergilediği performans bile çok etkileyiciydi. Edin abi ve Bruno kaliteli isimler. Dönmelerine çok sevindim. Keza Dorukhan aynı şekilde sakatlığı bizi büyük ölçüde etkiledi. Hocanın da elini kolunu bağladı açıkçası. Hepsi çok güzel karakterler. Onların döndüğüne çok mutluyuz. Onlarla oynayacak olmak güzel.

FENERBAHÇE MAÇI KIRILMA MAÇIMIZ OLABİLİR

Fenerbahçe maçı kırılma maçımız olabilir. Galip gelirsek bu sallantılı gidişte psikolojik ve moral olarak bizim için iyi olacaktır. Ligin sonu da değil, kaybedersek de çok büyük bir şey olacağını düşünmüyorum.

Marek Hamsik'ten Üzen Haber! Marek Hamsik'ten Üzen Haber!

KONFERANS LİGİ YORUMU

Konferans Ligi'nde Basel ile karşılaşacağız. Onda da sonuna kadar gitmek istiyoruz. Bir hedef varsa Trabzonspor o hedefin peşinden koşar. Ligde de kupada da her yerde iddiamız var. Bütün maçlarımızı kazanmak istiyoruz.

HER MAÇA AYNI MOTİVASYONLA HAZIRLANIYORUM

Büyük maçlar özel maçlar oluyor. Ekstra bir motivasyonum yok. Her maça aynı şekilde hazırlanıyorum. Her maçın benim için ayrı bir hikayesi var. Çok şükür geçen sene her maçta iyi oynamaya çalıştım. Her maça ayrı ayrı hazırlanmaya çalışıyorum. Takım arkadaşlarıma liderlik yaparak yardımcı olmaya çalışıyorum.

GENÇ KARDEŞLERİME YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIYORUM

Hakan'da Kağan'da Taha'da yetenekli kaleciler. Yetenekli olduklarını zaten görüyordum. Eksiklerini kendilerine söylemeye çalışıyorum. Onlara bir şeyler katmayı düşünüyorum. Ben de abilerimden böyle gördüm.

haberts.com