Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya hayranlarının heyecanla beklediği Show TV’nin Aile dizisinden ilk set görüntüleri geldi. İşte heyecanlandıran kareler!

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın başrolleri paylaştığı Aile dizisi sete çıktı. Yakında Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Ay Yapım imzalı dizi, The Sopranos uyarlaması olacak. Hakan Bonomo'nun senaryosunu yazdığı dizide iki başarılı oyuncunun partner olması diziyi bekleyenleri daha da heyecanlandırıyor.

Aile dizisi oyuncuları arasında bomba isimler yer alıyor. Nejat İşler, Canan Ergüder, Nur Sürer, Levent Ülgen, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Ece Simge Yurdatapan ve Emel Göksu da kadroda var.

Kıvanç Tatlıtuğ dizide Aslan adında bir kumarhane patronuna, Serenay Sarıkaya ise Devin adında bir psikologa hayat verecek. Aile dizisinin setinden paylaşılan ilk kareler sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. İşte o kareler...

Adım Farah dizisinden ilk görüntüler geldi! Yayın günü belli oldu! Adım Farah dizisinden ilk görüntüler geldi! Yayın günü belli oldu!