“Mobil ödeme bozdurma” hattınıza tanımlı mobil ödeme limitini nakite çevirme anlamına gelmektedir.

Günümüzün getirdiği ekonomi sıkıntılar nedeni ile bazı insanlarımız anlık nakit paraya ihtiyaç duyabiliyor. Bankadan kredi çekmek oldukça zahmetli ve krediyi alamama ihtimali olduğu için halk arasında yeni nesil kredi yöntemi olarak bilinen “Mobil Ödeme Bozdurma Yöntemi” ihtiyacı olan insanlarımıza bir umut olmaktadır. Vodafone mobil ödeme bozdurma, Türk Telekom mobil ödeme bozumu, Turkcell mobil ödeme nakite çevirme gibi işlemlerde Faturaya ek ücret yansıtarak nakit sağlanmaktadır. İşlemlerden sonra Ay sonu oluşan bu fatura borcu ödenmesi gerekir.

NOT: (Bir sonraki kesim tarihinde faturaya yansıyacaktır.)

Parti Elbisesi ve Aksesuarlarına Little Honey Bunnies'te Göz Atın! Parti Elbisesi ve Aksesuarlarına Little Honey Bunnies'te Göz Atın!

MOBİL ÖDEME BOZDURMA KİMLER YARARLANABİLİR?

Hattı faturalı olan tüm operatör kullanıcıları bu hizmetten yararlanabilir. Bu hizmeti kullanabilmek için öncelikle hattınız mobil ödeme kullanımına açık olması gerekmektedir.

HATTIM MOBİL ÖDEMEYE NASIL AÇILIR?

 1. Vodafone kullanıcıları hattını mobil ödemeye açmak için MOBILODEME AC yazıp 7878 e Ücretsiz SMS göndererek açabilir.
 2. Türk Telekom kullanıcıları hattını mobil ödemeye açmak için MOBILODEME KAYIT yazıp 5555 e ücretsiz SMS göndererek açabilir.
 3. Turkcell kullanıcıları MOBILODEME AÇ yazıp 2222 ye ücretsiz SMS göndererek açabilirler.

MOBİL ÖDEME LİMİTİMİ NASIL ÖĞRENEBİLİRİM?

 1. Vodafone için MOBILODEME LİMİT yaz 7878 e göndererek öğrenebilirsin.
 2. Türk Telekom için MOBILODEME LİMİT yaz 5555 e göndererek öğrenebilirsin.
 3. Turkcell için MOBILODEME LİMİT yaz 2222 ye göndererek ya da Paycell uygulaması indirip uygulamaya giriş yaparak öğrenebilirler.

MOBİL ÖDEME BOZDURMA YAPARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Mobil ödeme bozdurma yaparken iletişim halinde olduğunuz kuruluşun adres ve telefon bilgileri doğruluğundan emin olmalısınız. Telefonu normal aramalara kapalı ise şüphelenmenizde fayda var.

Kuruluşu sikayetvar.com’da araştırmanızı ve sizlere 120 TL karşılığı 100 TL vereceğiz gibi sözlerde bulunan kuruluşlara itibar etmeyiniz. Güvenilir mobil ödeme bozdurma işlemleri için iletişime geçerek bu hizmetten kolayca yararlanabilirsiniz.

Mobil Ödeme Bozdurma İçin Gerekli Koşullar

Son yılların popüler ödeme yöntemleri arasında mobil ödeme başı çekmekte. Mobil ödeme yöntemi gerek hızlı olması gerek diğer kolaylıklarıyla yeni trend. Bu yazımızda mobil ödeme nedir ve mobil ödeme nasıl bozdurulur konularını ele alacağız. En çok da mobil ödeme bozdurma için gerekli koşullar nelerdir bunların üzerinde buracağız.

Mobil ödeme işlemini tanımlamak için sitemizde birçok çeşitli yazıya yer verdik. Güvenilir mobil ödeme yöntemleri ve güvenilir mobil ödeme bozdurma hakkında detaylı bilgi için linkten yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Konumuza geri dönecek olursak en baştan nedir bu mobil ödeme? Mobil ödeme GSM operatörleriniz aracılığı ile gerçekleşir. Kısaca değinecek olursak mobil ödeme Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom hatları üzerinden gerçekleşir. Operatörünüzün sağladığı limiti kullanarak harcama gerçekleştirebilirsiniz. Bu ödemeleriniz daha sonra ay sonu faturanıza yansır. Böylece bugün yaptığınız harcamayı bir ay sonra ödeme rahatlığını sizlere sunar.

Mobil ödeme yöntemleri çeşitlendirilebilir. Alışverişlerinizde mobil ödeme yöntemini seçtikten sonra gelen SMS’e onay vererek kolayca işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Fakat bunun için gerekli birkaç koşulun da olması gerekmektedir. Bu yazımızda da bunlara değineceğiz.

Mobil ödeme yöntemleri denince akla gelen bir diğer konu ise mobil ödeme bozdurma işlemleridir. Bu işlem sayesinde mobil ödeme ile yaptığınız harcamaları nakit paraya çevirebilirsiniz. Mobil ödeme bozdurma konusunda ise akla gelen ilk konu güvenli mobil ödeme bozdurma işlemi nasıl yapılır olacaktır. Bu sorunun cevabını karşılamak için buradayız. Sitemiz üzerinden güvenilir mobil ödeme bozdurma işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil ödeme yöntemleri hakkında verdiğimiz kısa bilgi ile nasıl yapılabileceğini tanımladık. Bunun yanında mobil bozum nasıl gerçekleşir ve nedir diye kısaca değindik. Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilir mobil ödeme ve mobil ödeme bozdurma hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Mobil Ödeme Bozdurma İçin Gerekli Koşullar

Mobil ödeme bozdurma yukarıda da bahsettiğimiz gibi operatörler üzerinden gerçekleştirilmekte. Her hat ve kişiye göre bazı koşullar değişiklik gösterebilir. Mobil ödeme bozdurma işlemi gerçekleştirmek için en önemli konu mobil ödeme limitidir. Mobil ödeme limitleriniz ise yaptığınız harcamalarınızı ne kadar düzenli ödediğinize bağlıdır. Sık yapılan harcamalar düzenli ödendiğinde mobil ödeme harcama limitiniz artar. Bu sayede mobil ödeme bozdurma limitiniz de artmış olur. Bir diğer yandan faturalı bir hatta sahip olmanız gerekmektedir. Mobil ödeme işlemleri yalnızca faturalı hatlar üzerinden gerçekleşir. Güvenilir mobil ödeme bozdurma işlemleriniz de bu sayede yaptığınız ödemelerle size yansır.

Mobil ödeme yöntemlerini SMS yolu ile aktifleştirmek ise bir diğer önemli husustur. İlk yapmanız gerek hattınıza göre SMS yoluyla mobil ödeme yöntemine izin vermektir. Bu işlemi gerçekleştirmezseniz mobil ödeme ile harcama yapamazsınız. Bu durum da mobil ödeme bozdurma işleminizi yapmanıza engel olur. Vodafone mobil ödeme bozdurma işlemleri için linke tıklayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Diğer operatörler içinse yazımızın ilerleyen satırlarında linkler bırakacağız.

Mobil ödeme bozdurma için gerekli koşullardan ilk mobil ödeme yöntemlerine izin vermek diğeri ise sık yapılan harcamaların düzenli olarak ödenmesi dedik. Turkcell mobil ödeme bozdurma yöntemleri hakkında bilgi için buraya tıklayın. Bir diğer önemli koşul ise bu işlemi güven içinde yapabilmektir. Güvenilir mobil ödeme bozdurma için gerekli araştırmaları yapmak önemlidir. Bu husus hakkındaki detaylı yazımıza da buradan ulaşabilirsiniz.

Bir diğer yandan mobil ödeme bozdurma işlemi yapacağınız zamanın belli olmaması başka bir konudur. Bu yüzden mobil ödeme bozdurma işlemi yapacağınız sitenin 7/24 mobil ödeme bozdurma işlemi yapması önemlidir. Mobil ödeme bozdur 7/24 olması sizler için oldukça önemli bir konudur. Mobil ödeme bozdurma koşullarını sizin sağlamanız gerektiği gibi mobil bozum işlemini yapacak kişinin de belli koşulları sağlaması gerekmektedir. Mesela Türk Telekom mobil ödeme bozdurma işlemi yapmak istiyorsunuz. Acil bir şekilde nakite ihtiyacınız oldu. Böyle durumda 7/24 güvenilir mobil ödeme bozdurma işlemi yapabilecek siteler önceliğiniz olacaktır.

Mobil ödeme için gerekli koşullar için yazdığımız yazıyı özetleyecek olursak;

 • Mobil ödeme işlemlerine izin vermek
 • Sık harcama düzenli ödeme yapmak
 • Güvenilir mobil ödeme bozdurma sitesi bulmak
 • Ne zaman nakite ihtiyacımız olacağınız bilemeyiz. 7/24 aktif mobil bozum sitesi bulmak
 • Mobil ödeme limitini öğrenmek