Oppo Find N3 Flip Özellikleri Sızdı! Samsung Galaxy Z Flip 5'e Rakip Geliyor! Oppo Find N3 Flip Özellikleri Sızdı! Samsung Galaxy Z Flip 5'e Rakip Geliyor!

Motorola Edge 40 Neo'nun mevcut Edge 40 ve Edge 40 Pro'ya katılan yeni akıllı telefon olması bekleniyor. Akıllı telefon ile ilgili çok sayıda sızıntı ve söylenti ortaya çıktı, en son çıkanlar ise pilini ve şarj hızını ortaya koyuyor. Motorola henüz akıllı telefonun lansman tarihini resmileştirmedi ancak sosyal medyada onunla ilgili tüyolar vermeye başlamış olabilir.

Motorola yakın zamanda Twitter/X'te yeni bir Edge serisi telefonun piyasaya sürüleceğini ima eden bir teaser yayınladı ve şu soruyu sordu: "Renklere dalmaya hazır mısınız?" #findyouredge hashtag'iyle.

Bu muhtemelen Moto Edge 40 Neo olacaktır. Teaser'da çok fazla ayrıntı açıklanmasa da telefonun çift arka kamerasını ve arka tarafında Pantone etiketini görüyoruz.

Şirket henüz resmi lansman tarihini veya herhangi bir teknik detayı açıklamadı. Ancak önceki raporlar, Motorola Edge 40 Neo'nun Full HD+ çözünürlüğe ve 144Hz yenileme hızına sahip 6,55 inç pOLED ekrana sahip olacağını öne sürüyor. Bu akıllı telefon, 12 GB'a kadar RAM ve 256 GB dahili depolamayla eşleştirilmiş MediaTek Dimensity 1050 işlemci tarafından çalıştırılabilir.

Moto Edge 40 Neo, kutudan çıktığı anda Android 13 tabanlı MyUX özel dış görünümüyle çalışmalıdır. Fotoğrafçılık için, cihazın arkasında 50MP çift kamera kurulumu bulunurken, ön tarafında 32MP selfie kamerası bulunuyor. Motorola'nın yeni Edge 40 Neo'su IP68 suya ve toza dayanıklılık bile sunabilir. Bu cihazın Black Beauty, Caneel Bay ve Soothing Sea dahil olmak üzere birden fazla renk seçeneğiyle satışa sunulacağı bildiriliyor.