Hayatımın Şansı Final Yapıyor! İşte Final Tarihi ve Fragmanı! Hayatımın Şansı Final Yapıyor! İşte Final Tarihi ve Fragmanı!

Fox TV ekranının sevilen dizisi Yasak Elma, yeni bölümde Julia karakteriyle Nehir Erdoğan’ı konuk edecek.

Pazartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi Yasak Elma bu yıl final yapacak. 6. sezonuyla Fox TV'de yayınlanan Medyapım imzalı dizide başrolleri Şevval Sam, Eda Ece, Biran Damla Yılmaz, Sevda Erginci ve Murat Aygen paylaşıyor. Dizinin kadrosuna son olarak Bekir Aksoy ile Emre Kızılırmak katıldı.

Hikaye gereği Doğan'ın sevgilisi Julia karakteriyle dizinin yeni bölümüne ünlü oyuncu Nehir Erdoğan konuk olacak. Yasak Elma Pazartesi akşamı ekrana gelecek yeni bölümünde Julia karakteriyle uzun bir aradan sonra Nehir Erdoğan hayranlarıyla buluşacak.

Melis Civelek ile Zeynep Gür’ü senaryosunu yazıp, Ece Erdek Koçoğlu'nun yönettiği fenomen diziye yeni bir oyuncu dahil oluyor. Julia Moran, entelektüel, güzel, mütevazı ve yardımsever bir kadın. Julia ile Doğan'ın gözlerden uzak ilişkisi yeni bölümde ortaya çıkacak. Ender, bu iddiayla Yıldız ve Doğan'ın arasını açabilecek mi? Doğan'ın büyük bir saygı duyduğu Julia, Ender ve Yıldız için yeni bir düşman olacaktır.