Geçen sezon Arsenal’dan Trabzonspor’a transfer olan ve burada beklenen performansı sergileyemeyen Fildişili kanat oyuncusu Nicolas Pepe, kariyerine Avrupa’da devam etmeyi planlıyor. Trabzonspor ile 1 yıllık sözleşme imzalayan Pepe, bu sezonun ardından serbest oyuncu statüsüne geçti ve yeni teklifleri değerlendirmeye başladı.

Pepe, AEK'nın Teklifini Reddetti

Son gelen bilgilere göre, Yunanistan’ın önemli kulüplerinden AEK, Pepe’ye transfer teklifi sundu. Ancak, Pepe Yunan ekibinden gelen bu teklifi reddetti. Bordo-mavili ekipte geçirdiği sürede beklentilerin altında kalan Pepe, kariyerini başka bir Avrupa kulübünde sürdürmek istiyor.

Yeni Teklifleri Değerlendiriyor Trabzonspor’da bekleneni veremeyen Nicolas Pepe, serbest oyuncu statüsünde olduğu için pek çok kulüpten teklif aldığı belirtildi.

Abdullah Avcı Takım İçin Yeni Liderini Buldu Abdullah Avcı Takım İçin Yeni Liderini Buldu

Arsenal’den Sonra Düşüşü Geçti...

Nicolas Pepe, kariyerinin en büyük sıçramasını 2019 yılında Lille’den Arsenal’e transfer olduğunda yapmıştı. Fransız ekibinden, İngiliz ekibine 80 milyon Euro’ya transfer olan Pepe, daha sonra kariyerinde büyük düşüş yaşadı. 2022 yılında Arsenal’den Nice’e kiralık giden oyuncu, daha sonra Trabzonspor’da bedelsiz 1 yıllık imza atmıştı. Pepe, geçen sezon bordo-mavililerde 23 maçta 1256 dakika süre almış ve 6 gol 3 asistlik performans sergilemişti."

Editör: Hasan Yılmaz