Ünlü oyuncuların rol aldığı Trabzonspor – Fenerbahçe rekabetini konu alan sinema filminden paylaşılan ilk görüntülerde; Trabzonspor’un katarlılara satılması konusu mizahi bir şekilde ele alınıyor.

Trabzon’un çaykara ilçesine tayin olan koyu Fenerbahçeli bir Öğretmen’in gözünden anlatılacak olan trajikomik olaylar, Trabzonspor – Fenerbahçe rekabetinin sertliğini resmederken, aynı zamanda mesleğine aşık bir Öğretmen’in öğrencileri için yapamayacağı şey yoktur temasını vurguluyor.

Gişe Rekortmeni senarist Yılmaz Okumuş’un senaryosunu yazdığı; Komedi film serileriyle tanınan ünlü yönetmen ve yapımcı Bilal Kalyoncu’nun yönetmen koltuğunda oturacağı müthiş bir Karadeniz filmi olan “ÖĞRETMEN”‘in kasım ayında Türkiye’deki tüm sinemalarda yayınlanmasını öngörülüyor.

Deplasmandan 6 Puan Çıkardı Deplasmandan 6 Puan Çıkardı

Yapımcılığını TRT’nin ve AKC Sinema TV’nin yaptığı “Öğretmen” filminin çekimleri 1 Temmuz’da Trabzon’da başlıyor. Film, kadrosunda usta sinema oyuncuları Önder Açıkbaş, Asuman Dabak, Necmi Yapıcı, Buse Sinem İren, Ulaş İnan Torun, Burak Satıbol, Adem Yılmaz, Seymen Aydın, Şükrü Üçüncü gibi büyük isimlerin yanı sıra Sosyal Medya’da Trabzon’luların sevgilisi olmuş Bilal Hancı gibi yetenekli genç oyunculara da yer veriyor.