Transferde Umut Bozok Gelişmesi Transferde Umut Bozok Gelişmesi

Karşılaşma öncesinde konuşan Pendikspor teknik direktörü Osman Özköylü, özetle şu ifadeleri kullandı: 

Bugün eksik oyuncularımızın fazlalığı bizim buradaki oyun düşüncemizi, anlayışımız biraz farklılaştırabilir. Savunmada eksiklikler ki bizim için önemli oyuncuların eksikliklerini yaşayacağız. Sahaya çıkan 11 tane oyuncularımız var. Bu oyuncular bizim nasıl oynamamız gerektiğini bilen oyuncular. Trabzonspor, Hatayspor’da kaybettiğinden seyircisine kendisini affettirmek isteyecektir, kazanmak isteyecektir. 

Belki şu anda şartlar tam eşit değil. Ben oyucularıma güveniyorum. Bugün oyunu doğru şekilde kurabilirsek, doğru şekilde istediklerimizi sahaya oturtabilirsek, iyi bir sonuç alacağımızı umuyorum. Keyifli bir maç olacaktır. Bizde asla oyunu çirkinleştiren takım değiliz. Doğru oyun oynamaya çalışan, kendi oyunumuzu sahaya aktarmaya çalışan takımız. Kazanabileceğimiz maçlar vardı. Kaybettiğimiz puanlar oldu. Lige yeni çıkmış, neredeyse toplama bir takım olarak 6 maçta 4 maçı kaybetmedik. Bunların iki tanesini kazanabilirdik. Bugün o direncimizi arttırmak istiyoruz. 

Çıkış yapmak adına, özgüven kazanmak adına deplasmanda alınacak puanlar önemlidir. Bunu başarmak istiyoruz. Başarabilirsek, önümüzü görme adına bizim için önemil olacaktır diye düşünüyorum.