Bjelica'dan Takıma Uyarı Bjelica'dan Takıma Uyarı

Beaumelle, Pepe'yi "çok fantastik bir oyuncu" olarak tanımladı ve onun kariyerinde çalıştığı en yetenekli futbolculardan biri olduğunu belirtti. Beaumelle, Pepe'nin sahip olduğu dribbling yeteneği, top kontrolü ve hızının olağanüstü seviyede olduğunu vurguladı. Ayrıca sol ayaklı olması, içeriye kesilip şut atma yeteneği ve rakiplerini geçme isteğiyle dikkat çektiğini ifade etti. Beaumelle, Pepe'nin oynadığı pozisyon konusunda ise esnek olduğunu ve sağ kanatta tercih ettiği kadar forvette de etkili olabileceğini söyledi.

Beaumelle, Pepe'nin Trabzonspor'da 9 gol ve 12 asistle büyük bir katkı sağlayabileceğine inandığını dile getirdi ve onun sadece oynamak için bir şansa ihtiyacı olduğunu vurguladı. Trabzonspor'un Pepe'yi transfer etmesi dünya basınında büyük yankı uyandırdı. The Sun, Trabzonspor'un Pepe'yi kadrosuna katmasıyla şampiyonluğun en büyük favorilerinden biri haline geldiğini yazdı. L'Equipe, Trabzonspor'un Beşiktaş'ın istediği yıldız futbolcuyu renklerine kattığını belirtti. Sky Italia, Türkiye'nin büyük kulüplerinden biri olan Trabzonspor'un Nicolas Pepe'yi transfer ederek büyük bir gösteri yaptığını ifade etti. Marca ise tüm dünyanın Pepe'nin Trabzonspor'a transferini konuştuğunu aktardı. Bild ise Trabzonspor'un çok önemli bir futbolcuyu kadrosuna kattığını vurguladı.

Nicolas Pepe'nin 1 yıllık ücreti 3 milyon 350 bin Euro olarak açıklandı. Pepe, Trabzon'a ayak basar basmaz taraftarların karşılamasından etkilendiğini ve bu büyük Türk kulübüne katıldığı için mutlu olduğunu ifade etti. Şampiyonluk yaşamak için geldiğini ve bu sezon Trabzonspor ile birçok başarı elde etmek istediğini dile getirdi. Taraftarlara hitap ederken tekrar şampiyon olma isteğini vurguladı ve "Bize her yer Trabzon" dedi.

PEPE TRANSFERİ DÜNYA GÜNDEMİNDE

L'EQUIPE: Trabzonspor, Beşiktaş'ın istediği yıldız futbolcuyu renklerine kattı.

SKY İTALIA: Türkiye'nin büyük kulüplerinden biri olan Trabzonspor, Nicolas Pepe'yi renklerine bağlayarak şov yaptı.

MARCA: Tüm dünya Pepe'nin Trabzonspor'a transferini konuşuyor.

BILD: Trabzonspor, çok önemli bir futbolcuyu renklerine katmayı başardı