Şahan Gökbakar’ın Recep İvedik 7 filmi ne zaman, hangi platformda yayınlanacak? Recep İvedik hayranlarına müjde…

RECEP İVEDİK 7 NE ZAMAN, HANGİ PLATFORMDA BAŞLIYOR?

Şahan Gökbakar tarafından yazılan Recep İvedik filmlerini birçok kişi severek izledi. Serinin son filminde Gökbakar bir kez daha Recep İvedik olarak hayranlarının karşısına çıkacak. Peki, Recep İvedik 7 filmi ne zaman yayınlanacak? Recep İvedik 7 vizyon tarihi ve yayınlanacağı kanal belli oldu!

İlk filmi 2008, son filmi 2019 yılında vizyona giren Recep İvedik serisinden haber geldi. Recep İvedik 7 filmi Ayvalık'ta çekildi. Kadrosunda Şahan Gökbakar, Öznur Serçeler ve Nurullah Çelebi gibi isimler yer alıyor. Recep İvedik 7 filmi, 9 Aralık 2022 tarihinde Disney Plus dijital platformunda yayınlanacak.

Şahan Gökbakar, müjdeli haberi sosyal medya hesabından, "İşte beklenen gün... Kral geliyor. Ormanlar nasıl savunulurmuş herkes görecek" notuyla duyurdu.

Yalı Çapkını 11. bölüm fragmanı! Seyran ve Ferit boşanıyor mu? Yalı Çapkını 11. bölüm fragmanı! Seyran ve Ferit boşanıyor mu?

Recep İvedik 7 Konusu

Şehir hayatından sıkılan Recep İvedik, en yakın arkadaşıyla babaannesinden miras kalan köy evine gider. Bu sırada köye zarar verecek olan bir projeden haberdar oldu. Köylülerle el ele vererek bu projeye karşı çıkar ve komik anlar yaşanır.