iPhone telefonlar için 'dokun ve öde' dönemi başladı iPhone telefonlar için 'dokun ve öde' dönemi başladı

Son raporların da belirttiği gibi, Redmi 12 resmi lansmanının eşiğinde. Geçen hafta yeni Redmi akıllı telefon, temel özellikleri, fiyatları ve üç renk çeşidinin açıklandığı Xiaomi Portekiz web sitesinde göründü.

REDMI 12 KAMERASI IPHONE 14 PRO’YA BENZEYECEK

Redmi 12 görselleri cihazın siyah, beyaz ve mavi renk seçeneklerinde piyasaya sürüleceğini gösterdi. Ön tarafta delikli bir ekrana sahip olan cihaz, arka tarafta üçlü kamera ünitesine sahip olacak.

Redmi 12'nin arka kısmındaki kamera düzeni, iPhone 13 ve iPhone 14 serilerinde bulunan kamera düzeni ile benzerlikler taşıyor. Cihazın sağ kenarında, bir parmak izi sensörüyle entegre edilmiş bir ses düğmesi ve bir güç düğmesi bulunuyor.

REDMI 12 ÖZELLİKLERİ

Redmi 12'nin Temmuz ayında yaklaşık 199 Euro'luk bir fiyat etiketi ile piyasaya sürülmesi bekleniyor. Teknik özellikler açısından Redmi 12, 6.8 inç LCD FHD+ 90Hz ekran, Helio G88 yonga seti, 4 GB RAM, 128 GB depolama ve 18W şarjlı 5.000mAh pil ile gelecek.

8 megapiksel ön kameraya ve 50 megapiksel (ana) + 8 megapiksel (ultra geniş) + 2 megapiksel (makro/derinlik) üçlü kamera ünitesine sahip olacak.

Çift SIM, Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.1, GPS, IR blaster, microSD kart yuvası, NFC, USB-C bağlantı noktası ve 3,5 mm ses girişi gibi diğer özelliklerle birlikte gelecek.