Rüyaların etkisinden çıkamayanlar rüya tabirlerini merak edip araştırır. Peki, rüyada ünlü görmek ne anlama geliyor?

RÜYADA ÜNLÜ GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada ünlü birini görmek, kişinin isyan etmemesi ve hayatındakilerin kıymetini bilmesi gerektiğini ifade eder. Rüya sahibinin sorunlar kısa süre sonra bitecek. Dostları sayesinde yakında güzel işler başaracak. Rüyada ünlü birini görmek o kişinin başarılı olacağına yorulur.

Rüyada erkek sanatçıyla konuşmak, ailede sorunların ortaya çıkacağına delalettir. Kadın sanatçıyla konuşmak ise kişinin yakın zamanda kendine uygun biriyle tanışacağına yorulur.

Rüyada ünlü şarkıcı görmek, rüya sahibinin hayatında çok büyük başarılar elde edeceğine rivayet edilir. Eğer rüyanızda ünlü bir oyuncuyu gördüyseniz bu ne demek? Bir an evvel kendinize gelmelisiniz. Ancak bu şekilde sıkıntıları geride bırakabilirsiniz. Zarar verecek bir olayla bağdaştırılan tabirleri de vardır.

Rüyada ünlü birinin öldüğünü görmek, iş hayatında başarısızlığa yorulur.

Rüyada ünlü biriyle evlendiğini görmek, parasız biriyle birlikte olunacağı anlamını taşır.

ELAZIĞ - Keban ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı ELAZIĞ - Keban ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı

Rüyada ünlü birini öpmek ve ona sarılmak da maddi manevi anlamda işlerin kötüye gideceğine işarettir. Rüyada ünlüye sarılmanın diğer tabiri kazanç ve kolaylıkların kapıda olduğunu gösterir.