Twitch, en çok tercih edilen canlı yayın platformlarından birisidir. İzleyiciler ve yayıncılar oldukça fazladır. Yayıncılar takipçi oranlarını arttırmak için saatlerce ekran başında zaman geçirmekte. Twitch yayıncı hesabınız için takipçi arttırmak istiyorsanız, aşağıda paylaştığımız altın değerinde tavsiyeleri uygulayabilirsiniz.

• Kaliteli ve İnsanların İlgisini Çekecek İçerikler Üretin
• Yayınlarınızı Düzenli Yapın
• Aylık Planlamalar Yapın ve Yayınlarınızı Bu Plana Uyarak Devam Ettirin
• Takipçilerinizle Bağ Kurun ve Etkileşimleri Arttırın
• SosyalDigital Platformundan Twitch Takipçi Satın Al Hizmetini Deneyin
• Kanalınızın Dizaynına Özen Gösterin ve Twitch Özelliklerini Kullanın
• Başka Yayıncılar ile İletişim Kurarak Yayınlarına Katılın
• Twitch Popüler Oyunları Tercih Ederek Yayınlar Açın

Kaliteli ve İnsanların İlgisini Çekecek İçerikler Üretin

Kaliteli içerikler her zaman sosyal medya platformlarında dikkat çeker. Takipçileri arttırmanın en iyi yolu, onlara isteyeceği tarzda kaliteli içerikler sunmaktır. Bu şekilde etkileşim oranı yüksek takipçi sayılarınızı kısa sürede yükseltebilirsiniz.

Diesel Saat Modelleri Nobel Saatte Diesel Saat Modelleri Nobel Saatte

Özellikle video oyunları ile ilgilenen kişiler bu platformda vakit geçirmektedir. Sizlerde bu alanda kaliteli yayınlar yaparak, takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Twitch takipçi için sabırlı olmalı ve düzenli yayınlar yapmalısınız.

Twitch her ne kadar çoğunlukla oyun izleyicileri tarafından tercih edilse de bunlara ek olarak müzik, kreatif, eğitim vb. farklı kategoriler için yayın yapan kişilerde bulunmaktadır. Bu tarz farklı alanlarda da yayın yapmayı düşünebilirsiniz.

Yayınlarınız Düzenli ve Tutarlı Olsun

Twitch takipçileri düzenli ve tutarlı yayın yapanlara daha fazla ilgi gösterir. Hangi alanda yayın yaptığınızın bir önemi yok, bunu düzenli yapmalı ve insanların önüne daha fazla çıkmalısınız. Böylelikle yayınlarınıza ilgi duyan kişiler sizi daha fazla görecek, daha fazla tanınacak ve doğal olarak daha fazla takipçiye sahip olacaksınız.

Aylık Planlamalar Yapın ve Yayınlarınızı Bu Plana Uyarak Devam Ettirin

Yayınlarınızı düzene oturtmak için aylık planlar yapabilirsiniz. Twitch yayınlarınız için fikirlerinizi yayın konularınızı bir not defterine yazın veya çizelge oluşturun. Buraya aylık, haftalık veya günlük her nasıl isterseniz ona göre yayın planlarınızı yazın. Günü gününe bu planları uygulayarak devam edin. Kaliteli yayınlar ile bir süre sonra takipçilerinizin arttığını göreceksiniz.

1-49

Takipçilerinizle Bağ Kurun ve Etkileşimleri Arttırın

Twitch takipçileri yayın sahipleri ile bağ kurmayı çok severler. Buda daha sadık takipçi anlamına gelmektedir. Birçok takipçi, yayıncılarının hayranı haline gelmiştir. Bunun oldukça fazla örneği var. Sizlerde takipçilerinizle arkadaşlarınız gibi samimi bir ortam oluşturarak, etkileşimlerini arttırabilirsiniz. Sohbetler, mesajlarına cevaplar ve yayınınıza geldiklerinde “Hoş geldin Murat” gibi karşılama mesajları onları çok mutlu eder.

Takipçilerinizin etkileşimleri ne kadar artarsa, o kadar fazla yeni takipçi gelir. Twitch platformunda etkileşim oranları arttıkça videolar o kadar fazla önerilenlere ve ön plana çıkar. Buda yayınlarınızın daha fazla kişi tarafından görülmesi anlamına gelir. Böylelikle takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Bu aslında oldukça güzel bir döngüdür. Etkileşim oranları takipçi sayınızı, takipçi sayınızda etkileşim oranlarınızı arttırır.

Kanalınızın Dizaynına Özen Gösterin ve Twitch Özelliklerini Kullanın

Twitch kanalları özelleştirilebilir yapıya sahiptir. Bilgisayar özelliklerinde biyografiye kadar birçok ekstra bilgiler girebiliyorsunuz. Bu özelleştirmelerin kanalınıza artısı oldukça fazladır. Bunlar;

• Markalaşma kısmında daha iyi tanınmak.
• Profesyonel görünüm.
• Takipçilerin hakkınızda daha fazla bilgiye sahip olması bu da bağlılığı etkiler.
• İçerik kategoriniz hakkında daha fazla bilgi verebilirsiniz.

Kanalınızı özelleştirerek ziyaretçilerinizde ve takipçilerinizde daha anlamlı ve kalıcı izler bırakabilirsiniz. Bu nedenle Twitch özelliklerini kullanarak profillerinizi ve hakkınızda olan kısımları iyice doldurmalısınız.

2-34

Başka Yayıncılar ile İletişim Kurarak Yayınlarına Katılmak

Aslında en zor ancak en hızlı takipçi kazanma adımlarından birisidir. Eğer tanıdığınız yüksek takipçi oranına sahip bir yayıncı varsa oldukça şanslısınız diyebiliriz. Bunun dışındaki durumlarda, çoğu yayıncı direk olarak bunu kabul etmez. Ancak sizinle aynı takipçi oranına sahip olan kişilerle iletişim kurarak ortak yayın teklifinde bulunabilirsiniz. Böylelikle sürekli artarak giden bir takipçi oranına sahip olabilirsiniz.

Twitch Popüler Oyunları Tercih Ederek Yayınlar Açın

Twitch kategorilerinde popüler oyunların listelendiği bir kısım var. Buradan yayıncıların ve izleyicilerin çok aktif olduğu oyunları görebilirsiniz. Eğer kategoriniz oyun ise, burada popüler olan oyunlara yönelerek, izleyicilerin kısa zamanda dikkatini çekebilirsiniz.

Popüler oyunlar çok yüksek izleyici oranlarına sahiptir. Genellikle popüler yayıncılar çok fazla izleyici çekerler ancak alt taraflarda diğer yayıncılarda listelendiğinden dolayı burada bir izleyici kayması olabiliyor. Bu gibi durumlarda çok kaliteli ve eğlenceli yayınlara yaparak, oldukça fazla bir izleyici kitlesinin dikkatini çekebilir ve takipçi oranınızı arttırabilirsiniz.

3-11

SosyalDigital Farkı ile Twitch Takipçi Satın Al

Hesabınızı en hızlı ve kolay yoldan takipçiye boğmanın en güzel yolu takipçi satın almaktır. SosyalDigital platformunu kullanarak hesabınız için dilediğiniz kadar takipçi satın alabilirsiniz. Böylelikle çok daha popüler ve organikte daha otoriter bir hesap sahibi olursunuz.

Artan takipçi sayınız daha fazla insanın dikkatini çekerek, organik takipçi sayılarınızı da otomatik olarak arttırmaya başlar. Böylelikle yayıncı kariyerinizde daha iyi ve motivasyonlu bir şekilde adımlar atabilirsiniz.

SosyalDigital platformundan Twitch takipçi satın alırken herhangi bir şifre ve hesap isteğinde bulunulmaz. 30 gün telafi garantili takipçilerinizi sadece kanal linkinizi girerek satın alabilirsiniz. Ayrıca 7/24 canlı destek, WhatsApp gibi hızlı iletişim seçenekleri de bulunmaktadır. Ödemeleriniz 3D güvenlik koruması ile yapılır. Bilgi almak için tıklayın: https://sosyaldigital.com/