TOGG T10X modeli için kura çekilişi dün gerçekleşti. Peki, Togg ne zaman teslim edilecek? İşte, TOGG çekiliş sonuçları!

Mersin Bungalov Evleri : Doğanın Kucağında Eşsiz Bir Deneyim Mersin Bungalov Evleri : Doğanın Kucağında Eşsiz Bir Deneyim

Türkiye'nin yerli otomobili TOGG'un T10X modeli için sipariş hakkı kazananların isimleri belli oldu. Kura çekimi dün gerçekleşti. 177 bin kişinin başvurduğu kura çekilişi yapıldı. 20 bin asil, 20 bin yedek talihli listeye adını yazdırdı. Peki bu kişiler Togg araçlarını hangi tarihte teslim alacak? TOGG almaya hak kazananlar listeye nasıl ulaşabilir?

TOGG çekiliş sonuçları şu andan itibaren http://Togg.com.tr adresinde ve Trumore uygulamasında mevcut. Asil ve yedek talihliler TOGG T10X modeli için kura çekilişinde adının çıkıp çıkmadığını bu adreslerden kontrol edebilir.

TOGG almaya hak kazanan 20 bin asil aday, 2023 yılı içinde araçlarına kavuşacak. Bu kişiler arasında iptal yaşanması halinde sıra yedeklere geçecek. Yedeklerden asil listeye giremeyenler ise 2024 Ocak itibariyle tekrar aynı model için sipariş verebilecek. TOGG çekilişine katılarak 60 bin TL ön ödeme yapan kişiler, Trumore cüzdanlarından bu ödemeyi geri alabilecek.