Trabzon’da bugün sabah saatlerinde başlayan sis, öğleye doğru etkisini iyice arttırırken, hava ulaşımında da olumsuzluklara neden oldu.

Havanın sis ve yağmurlu olmasından dolayı Trabzon’a sabah saatlerinden itibaren 6’sı geliş, 3’ü de gidiş olmak toplamda 9 seferin iptal edildiği bildirildi.

Trabzon Havalimanı uçuş bilgileri kontrol edildiğindi sabah 08:50’den 17:00’a kadar olan toplamda 6 geliş uçuşunun, 14:35’ten başlayarak 17:40’a kadar olan 3 gidiş seferinin iptal edildiği görüldü.

Trabzonspor eski yöneticisi Abdi Serdar Üstünsalih Merkez Bankası Başkanı mı olacak? Trabzonspor eski yöneticisi Abdi Serdar Üstünsalih Merkez Bankası Başkanı mı olacak?

Trabzon’a sadece 09:35’te gelen özel bir firmaya ait uçağın ise iniş ve kalkış yaptığı, Trabzon Havalimanı sefer bilgilerinde görüldü.

Trabzon’da 18:00’dan sonra hava trafiğinin normale dönmesi bekleniyor…

RİZE – ARTVİN, ORDU – GİRESUN HAVALİMANLARI DA AYNI

Öte yandan Trabzon’a sis nedeniyle uçakların inememe sorunu Rize – Artvin ile Ordu - Giresun Havalimanlarında da yaşandığı görülüyor.

Her iki havalimanında da sabah saatlerinden itibaren geliş ve gidiş olmak üzere toplamda 15 seferin iptal edildiği görüldü.