Büyükşehir Belediyesi tarafından Trabzon Santa Harabeleri yolunda yol bakım ve onarım çalışmaları için harekete geçildi.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi şehrin her noktasında vatandaşların derdine derman olmaya devam ediyor. İlçelerde ve merkezde yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Başkan Genç'in talimatı ile ekipler bu kez Santa Harabeleri yolunda yol çalışması yaptı.

Yusuf Yazıcı ve Melisa Aslı Pamuk çifti Trabzon'da Yusuf Yazıcı ve Melisa Aslı Pamuk çifti Trabzon'da

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı'na bağlı ekipler Trabzon'un gözde turizm noktalarını bayrama hazırladı. Kentin Arsin ilçesindeki Yanbolu Vadisi'nen ulaşılan Santa Harabeleri'ne giden yollar asfalt ile kaplandı ve bakımları tamamlandı.

Kurban Bayramı öncesi yoğun ziyaretçi akışının beklendiği bölgede yolların bakım çalışmaları bitti.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, ulaşım hizmetinin önemini vurguladı ve "Kentimizde bozuk yol kalmayana kadar çalışmalarımız sürecek" dedi.

Santa Harabeleri bölgesindeki Atayurt Mahallesi'nden ulaşım sağlanan mevkide de asfalt kaplama çalışmaları yapıldı. Bu bayram Trabzon ve ilçelerine gelecek olan tüm ziyaretçiler bakımlı yolları kullanacak ve rahat bir tatil geçirecek.

Editör: Didem Bektaş