20 Mayıs 2024 tarihinde gerçekleştirilen Hakim ve Savcı Atamaları sonucu Resmi Gazete'de yayımlandı. İşte, Trabzon’a atanan Hakim ve Savcılar!

Adli Yargı Hakim ve Cumhuriyet Savcısı adayları ile İdari Yargı Hakim adaylarının atamaları 20 Mayıs 2024 tarihindeki ad çekme sonucunda gerçekleştirildi. Hakimler ve Savcılar Kurulu Başkanlığı tarafından yeni atanan Hakim ve Savcılar görev yerlerinde gönderildi. Resmi Gazete'de de yayımlanan atamalardan sonra, birçok kişi yaşadığı bölgenin yeni Savcı ve Hakimlerini araştırmaya başladı.

Trabzon Hakimliğine Atanan İsimler:

Hakim Adayı Elif Gizem Güdükoğlu/ Trabzon Hakimliği

Hakim Adayı Fatih Keleş / Trabzon Hakimliği

Hakim Adayı Senanur İpek Akçaabat (Trabzon) Hakimliği

Hakim Adayı Hasan Yıldırım / Akçaabat (Trabzon) Hakimliği

Hakim Adayı Sultan Nur Keloğlu / Of (Trabzon) Hakimliği

Hakim Adayı Muzaffer Çetin / Çaykara (Trabzon) Hakimliği

Hakim Adayı Muhammed Ali Daşcı / Maçka (Trabzon) Hakimliği

Hakim Adayı Hüseyin Taşkın / Maçka (Trabzon) Hakimliği

Hakim Adayı Baturay Özer / Vakfıkebir (Trabzon) Hakimliği

Karadeniz Bölgesi’nde Yapılan Savcı ve Hakim Atamaları:

Hakim Adayı Talat Can Ekmen / Gümüşhane Hakimliği

 Hakim Adayı Batuhan Safa Çikot / Torul (Gümüşhane) Hakimliği

 C.Savcısı Adayı Makbule İriş Torul (Gümüşhane) Cumhuriyet Savcılığı

 Hakim Adayı Büşra Karakaş / Kelkit (Gümüşhane) Hakimliği

 C.Savcısı Adayı Mücahit Karaköse / Torul (Gümüşhane) Cumhuriyet Savcısı

 C.Savcısı Adayı Edanur Koç / Şiran (Gümüşhane) Cumhuriyet Savcılığı

 C.Savcısı Adayı Seher Yıldız / Kelkit (Gümüşhane) Cumhuriyet Savcılığı

 C.Savcısı Adayı Melik Korkmaz / Kalkandere ( Rize) Cumhuriyet Savcılığı

 C.Savcısı Zinnet Kübra Okur / Kalkandere (Rize) Cumhuriyet Savcılığı

 Hakim Adayı Bahatdin Enes Onan / Çayeli (Rize) Hakimliği

 Hakim Adayı Serdar Adar/Görele ( Giresun) Hakimliği

 Hakim Adayı Seda Aksoy/ Şavşat (Artvin) Hakimliği

 C.Savcısı Adayı Sinem Nur Ataş/ Yusufeli (Artvin) Cumhuriyet Savcılığı

 Hakim Adayı Muhammed Raşit Başaran /Yusufeli (Artvin) Hakimliği

 Hakim Adayı Abdullah Çınar / Hopa (Artvin) Hakimliği

 C.Savcısı Adayı Gamze Bilgili / Suşehri (Şebinkarahisar) Cumhuriyet Savcılığı

 Hakim Adayı Şevket Kaan Dinç / Alucra (Şebinkarahisar) Hakimliği

 Hakim Adayı Habibe Güngör / Şavşat (Artvin) Hakimliği

 Hakim Adayı Asena Halıcı / Suşehri (Şebinkarahisar) Hakimliği

 Hakim Adayı Tayfun Kamiloğlu / Borçka (Artvin) Hakimliği

 C.Savcısı Adayı Esra Kaynar / Dereli (Giresun) Cumhuriyet Savcılığı

 C.Savcısı Adayı Halil İbrahim Özcan / Şavşat (Artvin) Cumhuriyet Savcılığı

 Hakim Adayı Mücahit Özdemir / Tirebolu (Giresun) Hakimliği

 Hakim Adayı Şeyma Özel / Yusufeli (Artvin) Hakimliği

 C.Savcısı Adayı Melih Pamukçu / Alucra (Şebinkarahisar) Cumhuriyet Savcılığı

 Hakim Adayı Şule Polat / Görele (Giresun) Hakimliği

 C.Savcısı Adayı Esma Sağlam / Koyulhisar (Şebinkarahisar) Cumhuriyet Savcılığı

 Hakim Adayı Büşra Sarıtarla Uzan / Bulancak (Giresun) Hakimliği

 Hakim Adayı Büşra Sönmez / Koyulhisar (Şebinkarahisar) Hakimliği

 C.Savcısı Adayı Canan Ece Şahin / Arhavi (Artvin) Cumhuriyet Savcılığı

 C.Savcısı Adayı Tuna Yasin Taştan / Şavşat (Artvin) Cumhuriyet Savcılığı

 Hakim Adayı Hümanur Aydın / Dereli (Giresun) Hakimliği

 Hakim Adayı Bünyamin Topcu / Giresun Hakimliği

 Hakim Adayı Abdulcelil Turanoğlu / Giresun Hakimliği

 Hakim Adayı Muhammed Nevzat Yılmaz / Artvin Hakimliği

Trabzon ve Gümüşhane, Çakırgöl Kış Turizmi Merkezi Projesi İçin Bir Araya Geldi Trabzon ve Gümüşhane, Çakırgöl Kış Turizmi Merkezi Projesi İçin Bir Araya Geldi

İdari Yargı Hakim Adayları

 Hakim Adayı Sevim Koçer / Rize İdare Mahkemesi Üyeliği

Hakim Adayı Sühan Seza Özkan /  Rize İdare Mahkemesi Üyeliği

Editör: Didem Bektaş