Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde yürütülen Trabzon Veli Akademisi bugün eğitimlerine bir yenisini ekledi. Trabzon Merkez Fen Lisesi solonunda gerçekleşen Çocuğumu Dinliyorum eğitimine  veliler yoğun katkı sağladı. 

Özel İmperial Hastanesi ailesi, moral motivasyon gecesinde biraya geldi Özel İmperial Hastanesi ailesi, moral motivasyon gecesinde biraya geldi

İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Burak Fettahoğlu ise programda açıklamalarda bulundu. Fettahoğlu,‘’Sizler yalnızca ebeveyn olarak burada bulunuyorsunuz ben ise şehrimizdeki tüm çocukların velisiyim. Sizlerle aynı çocukların derdiyle dertleniyoruz. Bu  eğitimler, bizim birlikte çözüm aradığımızın göstergesidir. Çocuklarımızın kalp ve zihin yolculuklarında bizlerin birlikteliği, daha sağlam bir gelecek kurmamızı sağlayacaktır. Çocuklarımızı, ana yurtları olan çocukluklarından itibaren sağlıklı bireyler olarak yetiştirebilmek için ortak bir bilinç oluşturmaya özen gösteriyoruz. Eğitimlere katılarak bu geleceğin güzelleşmesine sunduğunuz her katkı için hepinize tek tek teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.