Yomra'da halk bayramlaşmasının bayramın 1. günü saat 10.00'da Yomra Kültür Merkezinde gerçekleştirileceğini ifade eden Bıyık, tüm Yomralıları bayramlaşmaya davet etti. 

AK Parti Trabzon Milletvekili Yılmaz Büyükaydın mecliste kaydını tamamladı AK Parti Trabzon Milletvekili Yılmaz Büyükaydın mecliste kaydını tamamladı

Başkan Bıyık mesajında şu ifadeleri kullandı: "Sevgi, barış, kardeşlik, dayanışma duygularımızın yoğunlaştığı, milletçe birlik ve beraberliğimizin daha da pekiştiği Ramazan Bayramı'na ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar, kardeşlik iklimini, dayanışma ruhunu milletçe birlikte yaşamayı en yoğun şekilde idrak ettiğimiz günlerdir. İnanıyorum ki bu birlik, beraberlik ruhunu daha da güçlendirerek geleceğe taşıyacağız. Bizler aramızdaki sevgi ve dostluğu, dayanışma ve kaynaşmayı sürdürdüğümüz sürece toplumumuzun daha da güzel günlere ulaşacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle hemşehrilerimizin, milletimizin ve İslam âleminin Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyor, tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum. Bayramın 1. günü saat 10.00'da, Yomra Kültür Merkezinde gerçekleştireceğimiz bayramlaşma programımıza tüm halkımızı davet ediyorum.”