Trabzon'da kan bağışı yapacak olan ilk 500 kişiye Trabzonspor forması hediyesi edilecek. İşte merak edilen detaylar!

Türk Kızılay Doğu Karadeniz Bölgesi'nde takdir toplayacak bir atılım gerçekleştiriyor. Kan bağışında bulunacak ilk 500 kişiye Trabzonspor forması hediye edilecek.

"Birbirimize Candan Bağlıyız" sloganıyla düzenlenen kan bağışı kampanyası, Trabzonspor Kulübü ve Türk Kızılay Doğu Karadeniz Bölge Kan Merkezi Müdürlüğü'nce organize edildi.

15 Temmuz Şehitler ve Hürriyet Parkı'na gelen Türk Kızılayı kan bağışı araçları gün boyu bağışçıları bekliyor. Kan bağışında bulunmak isteyen vatandaşlar aracın önünde uzun bir kuyruk oluşturdu. Sabah saat 10.00'da başlayan etkinlik halen devam ediyor. Bağışta bulunan ilk 500 kişiye Trabzonspor forması hediye edildi.

Hediye Forma Challenge'ne Başkan ve Eşi Güneş Köleoğlu Doğan'dan Anlamlı Destek Hediye Forma Challenge'ne Başkan ve Eşi Güneş Köleoğlu Doğan'dan Anlamlı Destek

Türk Kızılay Ortahisar Şube Başkanı Muhsin Zubeyir Efendioğlu, kan bağışının yaz aylarında azaldığını belirtti ve bağış yapmanın önemini vurguladı.

Trabzonspor, bu anlamlı etkinliğe 500 forma desteği vererek bir kez daha gönülleri kazandı. Kızılay Trabzon kan bağışı bugün saat 20.00'ye dek sürecek.

Editör: Didem Bektaş