Trabzon Uzungöl'de ilk kez denemek istediği 'insan sapanı' denilen alete binen genç kadın halat kopunca havada asılı kaldı.

O anlar genç kadına ve çevredeki vatandaşlara korku dolu anlar yaşattı.

Özel İmperial Hastanesi 17. yılını kutlamanın gururunu yaşıyor Özel İmperial Hastanesi 17. yılını kutlamanın gururunu yaşıyor

Bungy catapult yani insan sapanı adlı araca ilk kez binen Semanur Şahin, halatlardan birinin kopması üzerine ayağından hafifçe yaralandı ve bir müddet havala asılı kaldı. O anlar telefon kameraları ile kaydedildi.

Trabzon'un Çaykara ilçesindeki turistik bölge Uzungöl'ü ziyaret eden Şahin, arkadaşlarıyla adrenalin ve eğlence dolu anlar yaşamak istedi. Bungy catapult'u ilk kez deneyimleyen genç kadın, yerden metrelerce havaya fırlatıldı. Yukarı fırladığı anda bir halat kopunca hayatının şokunu yaşayan Semanur Şahin, o anlarda çığlık atarak yardım istedi. Genç kadının yakınları da kendisine "Abla" diyerek seslendi ve ona doğru panikle koştu.

Kurtulan Şahin, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Bu korkuyu başkaları yaşasın istemem. Güvenmediğiniz hiçbir şeyi kullanmayın" şeklinde bir paylaşım yaptı.

Editör: Didem Bektaş