Trabzon Halkına Müjde: Karadeniz Sahil Yolu Trafiği Rahatlayacak! Trabzon Halkına Müjde: Karadeniz Sahil Yolu Trafiği Rahatlayacak!

Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yapılan yol çalışmaları Trabzon ve Karadeniz'de tüm hızıyla devam ediyor. İşte karayollarında son durum!

Karayolları, sürücüleri yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarının devam etmesi sebebiyle uyardı. Sürücüler bu noktalarda yavaş gitmeli, trafik işaretlerine ve işaretçilere uymalı. Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son duyurularda günlük yol durumu raporu şu şekilde...

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğü'nce açıklanan raporda Trabzon yollarına bağlı tüm bölgede devam eden yol çalışmaları!

Trabzon-Maçka yolunda ışıklı uyarı sistemi ve montaj çalışmaları sebebiyle ulaşım her iki yönden tek şeritten kontrollü olarak sağlanıyor. -19 Kasım

Trabzon-Görele yolunda (Karademir köyü mevki) yaya üst geçidi montaj çalışması devam ediyor. Ulaşım tek şeritten iki yönlü devam ediyor. -20 Kasım

Gülbaharhatun-Boztepe tüneli yolunda aydınlatma çalışması sebebiyle ulaşım tek şeritten sağlanıyor. Çalışmalar 30 Kasım'da sona erecek.

Pirahmet-Kale-Bayburt yolunda aydınlatma çalışmaları 27 Kasım'da sona erecek.

Piraziz-Tirebolu-Görele yolunda otokorkuluk montaj çalışması nedeniyle ulaşım 31 Kasım'a kadar tek şeritten kontrollü olarak devam edecek.
 

Editör: Didem Bektaş