Adı Beşiktaş'la anılan Halil Dervişoğlu transferinde sıcak bir gelişme yaşandı. Şenol Güneş'in görüşmeleri bizzat açıkladığı futbolcu, siyah-beyazlı ekip yerine ezeli rakibe imzayı atıyor. 

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in isim vererek istediğini ifade ettiği Halil Dervişoğlu'nun dün İstanbul'a geldiği ve siyah - beyazlılar sözleşme imzalayacağı iddia edilmişti.

Trabzonspor Transferde Hız Kesmiyor! İşte 8 Numara İddiası Trabzonspor Transferde Hız Kesmiyor! İşte 8 Numara İddiası

ŞENOL GÜNEŞ NE DEMİŞTİ?

Kampta basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Şenol Güneş, daha önce transfer edilmesini istediği Halil Dervişoğlu ile ilgili olarak, “Halil, kulübüne Beşiktaş ismini kullanıp arkasından pazarlık yaparsa olmaz. Güvenim sarsılırsa herkese soğuk bakarım” demişti.

TERS KÖŞE TRANSFER

Fanatik'te yer alan habere göre geçtiğimiz sezonu İngiliz ekibi Burnley'de kiralık olarak geçiren Halil Dervişoğlu'nun yeni adresi Galatasaray oldu. Bir dönem sarı - kırmızılılarda kiralık olarak da forma giyen 23 yaşındaki oyuncunun transferi kısa süre içerisinde açıklanacak.

UÇAK BİLETİ DAHİ ALINMIŞTI, TELEFONLARA ÇIKMIYOR

Sports Digitale'in haberine göre ise Halil Dervişoğlu, Beşiktaş ile anlaştıktan sonra, İstanbul için uçak biletlerini aldırdı. Dün geceden beri telefonlara çıkmayan Halil Dervişoğlu ve Babası Muzaffer Dervişoğlu, Galatasaray ile anlaşmaya vardı.

4 YILLIK SÖZLEŞME

Galatasaray, Halil Dervişoğlu ile 4 yıllık anlaşmaya vardı. Halil Dervişoğlu, resmi imza ve sağlık kontrolü için kısa süre içinde Hollanda’dan İstanbul’a gelecek.