Burak Yılmaz'ın Trabzonspor Rekoru Tehlikede! Burak Yılmaz'ın Trabzonspor Rekoru Tehlikede!

Trendyol Süper Lig’in 4 haftası tamamlanırken araya 5-1’lik galibiyet ile giren Trabzonspor transfer çalışmalarını bütün hızıyla sürdürüyor.

Trabzonspor’da yeni yönetim ekonomik başarıyı hedeflerken tarihi sponsorluk anlaşmaları ile kulübün önünü açmayı başarırken, hatalı transferlerin bedelini ödemek istemiyor.

Şampiyonluk sezonu sonrası oluşan yüksek maaşlı takımdan, şampiyonluk sezonunda olduğu maaş bütçesiyle takım oluşturmayı hedefleyen Trabzonspor yönetimi, en az 3 nokta transfere daha imza atmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Trabzonspor başkanı hem sponsorluklar hem de transfer görüşmelerinde taraftarları mutlu etmek için yoğun mesai harcarken, Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan'ı yıpratmak için de sosyal medyada algı operasyonları sürüyor.

TRABZONSPOR BAŞKANINI YIPRATMA OPERASYONU!

Başkan Ertuğrul Doğan gerek ekonomik gerekse sportif anlamda Trabzonspor’a katkı sağlayacak görüşmelere yoğunlaşırken sosyal medyada da çirkin saldırılara maruz kalıyor.

X üzerinde resmi hesabı bulunan kulüp başkanı Ertuğrul Doğan’ın hesabına kimliği belirsiz kişiler tarafından bot takipçiler gönderildi.

Resmi sosyal medya hesabından Trabzonsporlu taraftarları en doğru şekilde bilgilendiren Ertuğrul Doğan'ın yapılan operasyon ile hesabını kapattırmak planlanırken bu durumun önüne geçildi.

SALDIRILARIN ÖNÜNE GEÇİLDİ

Başkan Ertuğrul Doğan’a karşı “bot takipçi alıyor” algısı yürütmek istendi. Başkan Ertuğrul Doğan’ın sosyal medya danışmalarına duruma müdahale etmesi için talimat verdiği ve X’in bilgilendirilerek bu saldırıların önüne geçildiği öğrenildi.

Trabzonspor’u ekonomik özgürlüğe kavuşturmak için yoğun mesai harcayan kulüp başkanını yıpratmak için ezeli rakip taraftarları tarafından bu saldırıların yapıldığı düşünülüyor.