IDC Enterprise Awards tarafından,  VakıfBank’ın Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, bankanın ulaştığı konum ve başarılı stratejileriyle “Yılın CEO’su” seçildi.

“Dijital kolaylaştırır” yaklaşımıyla sürdürülebilir bir gelecek için dijitalleşme alanında finans sektörüne öncülük eden VakıfBank, IDC Future Enterprise Awards’ta (IDC Geleceğin Kuruluşları Ödülleri) iki ödüle birden layık görüldü.

Trabzonspor Evinde Kayserispor'a Kaybetti Trabzonspor Evinde Kayserispor'a Kaybetti

VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih “Yılın CEO’su” seçilirken VakıfBank’ın dijital ödeme ve tahsilat sistemi Vinov ürünlerinden Vinov İş Yeri, “Geleceğin Endüstri Ekosistemleri” kategorisinde ikincilik kazandı.

Geleceğin anahtarının dijital dünya olduğunun altını çizen Üstünsalih, VakıfBank’ın iki kategoride ödüllendirilmesinin çok kıymetli olduğunu belirtti.

Üstünsalih “Daima seninle yaklaşımıyla ülkesine hizmet eden bir kamu bankası olarak toplumun her kesimine uygun ürün ve hizmetler geliştirirken geleceğimiz için yeni atılımlar yapmak zorundayız. 69 yıldır ülkemiz ve her bir ferdinin en modern teknolojiyi en etkili biçimde kullanabilmesini hedefleyerek çalışıyoruz. Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını pusulamız kabul ederek Ar-Ge Merkezi’mizde en iyi uygulamaları tasarlıyoruz” dedi.