Trabzonspor'dan yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı;

Kulübümüz, Türkiye’nin öncü ve yenilikçi kargo firması Aras Kargo ile sponsorluk anlaşmasını yeniledi.

İlk olarak geçtiğimiz yıl kulübümüzün ‘Taşıma sponsoru’ olan Aras Kargo, bu desteğini 2023-2024 sezonunda da sürdürecek.

Papara Park’ta düzenlenen imza törenine Asbaşkanımız Zeyyat Kafkas, Genel Sekreterimiz KemalErtürk, Aras Kargo Genel Müdürü Utku Ayyarkın ve Genel Müdürümüz Sinan Zengin katıldı.

İmza töreninde konuşan Asbaşkanımız Zeyyat Kafkas, şunları söyledi:

“Kulübümüz ile Aras Kargo arasında geçtiğimiz yıldan beri devam eden başarılı, güçlü ve örnek bir sponsorluk anlaşmamız var. Bu iş birliğimizin uzun yıllar sürmesini temenni ediyoruz. Her sponsorumuz gibi Aras Kargo da bizler için oldukça değerli. Ben bu sponsorluğun iki taraf için de hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Türk sporuna çeşitli alanlarda destek veren Aras Kargo’ya bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum”

Aras Kargo Genel Müdürü Utku Ayyarkın ise; “Aras Kargo olarak sporun birleştirici ve geliştirici gücüne inanan, sporu destekleyen bir markayız. Bu bakış açısıyla; futbol ve voleybolda hem milli takım hem de kulüpler bazında Türk sporunu destekliyoruz. Bugün burada Türkiye'nin köklü ve başarılı futbol kulüplerinden Trabzonspor ile olan ‘Taşıma Sponsorluğu’ anlaşmamızın yeni sezonda da devam edeceğini duyurmak için bulunuyoruz. 40 yıldan uzun süredir “Önem Taşır” mottosuyla Türkiye’nin dört bir yanına hizmet götüren Aras Kargo olarak; köklü geçmişi ve tutkulu taraftarıyla sadece tribünlerde değil, ülkemizin her yerinde, milyonlarca insanın kalbinde taht kuran Trabzonspor’un yanında olmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.