Bordo-mavili kulüp bu önemli maçın biletlerini satışan sunmuştu. Karadeniz ekibi taraftarları her zaman olduğu gibi büyük ilgi gösterdi. Biletlerin yüzde 80'i ilk günden tükendi. Taraftarların maç gününe kadar biletlerin tamamını alması bekleniyor. Sırp ekibine karşı mücadele kapalı gişe oynanacak.

UEFA Avrupa Ligi H grubundaki Trabzonspor, Sırbistan temsilcisi Kızılyıldız ile karşılaşacak. Biletleri satışa çıkarılan Trabzonspor - Kızılyıldız maçı Şenol Güneş Spor Kompleksi Akyazı Stadyumu'nda oynanacak. Futbolseverler, Trabzonspor

- Kızılyıldız maçının detaylarını araştırmaya başladı. Peki Trabzonspor - Kızılyıldız maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda yayınlanacak?

Kayserispor - Trabzonspor maçı ne zaman? Saat kaçta? Hangi kanalda? Kayserispor - Trabzonspor maçı ne zaman? Saat kaçta? Hangi kanalda?

UEFA Avrupa Ligi H Grubu ilk maçında Macaristan'ın Ferencvaros takımına 3-2 yenilen Trabzonspor, Avrupa kupalarında bin 112 günlük galibiyet hasretini sonlandıramadı.

Trabzonspor - Kızılyıldız maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda yayınlanacak?
Trabzonspor - Kızılyıldız maçı, 15 Eylül Perşembe günü saat 19:45'te oynanacak. Karşılaşma, EXXEN platformundan yayınlanacak.