Trabzonspor'a Teklic Müjdesi Trabzonspor'a Teklic Müjdesi

Gurbetçi Gençler, her yıl geleneksel hale getirdiği "Trabzonspor için bir meşale de sen yak" etkinliğini 6 Ağustos Pazar günü Sütlüce Sahili'nde düzenleyecek.  Etkinlik kapsamında birçok sanatçının sahne alacağı program meşale etkinliği ile sona erecek. 

İstanbul'da bulunan Sütlüce Sahili'nde her yıl geleneksel hale gelen programda Sinan Yılmaz, Seren Uzun, Allame, Özkan Meydan, Hami Bakan, Hilmi Yerekaban, İlyas&Furkan Derya, Uğur Albayrak, Beyler, Ewre, Hasan Tiryaki ve halk oyunları ekibi sahne alacak.  

Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan ve yönetiminin de yer alacağı etkinlik Başkan Doğan'ın meşale yakmasıyla birlikte son bulacak. 

Etkinlikle alakalı açıklamalarda bulunan Gurbetçi Gençler tribün lideri Mustafa İlhan; "Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz 'Trabzonspor için bir meşale de sen yak' etkinliğimizi bu yıl 6 Ağustos Pazar günü Başkanımız Ertuğrul Doğan'ın da katılımıyla gerçekleştireceğiz. Hazırlıklarımıza devam ediyoruz. Bu güzel organizasyona tüm Trabzonspor taraftarlarımızı bekliyor, camiamızın bu sezonki işaret fişeğini hep birlikte yakmaya davet ediyorum" ifadelerine yer verdi.

Etkinlik, 6 Ağustos Pazar günü saat 15.00'de başlayacak.