Trabzonspor Kulübü, yaptığı açıklama ile önümüzdeki 3 yıl için Joma Türkiye ile sözleşme imzalandığını duyurdu.

Trabzonspor'dan KAP'a yapılan açıklamada 3 yıllık sözleşme imzalandığı ve 15 milyon TL kazanacağı açıklandı.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Şirketimiz ile As Spor Malzemeleri Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. (Joma Türkiye) arasında forma sponsorluğu konusunda sözleşme imzalanmıştır.

Yapılan sözleşmeye göre, Joma Türkiye, 2023/2024 – 2024/2025 ve 2025/2026 sezonlarını kapsayan üç sezon boyunca futbol A takımımızın giyeceği forma, kamp ve antrenman kıyafetlerini üretecektir. Joma Türkiye sözleşme kapsamında, A takım ve altyapılarımızın tüm ürün ihtiyaçlarını bedelsiz olarak karşılayacak olup, üreteceği ürünler en yüksek sportif performans kriterlerine sahip olacaktır.

Trabzonspor'da Keyifler Yerinde! Yüzler Gülüyor Trabzonspor'da Keyifler Yerinde! Yüzler Gülüyor

Joma Türkiye, Şirketimize ayrıca her sezon için 15 milyon TL + KDV nakdi sponsorluk bedeli ödeyecektir. Ödenecek sponsorluk bedeli her sezon için oluşan enflasyon etkisi göz önüne alınarak arttırılacaktır.

Joma Türkiye sağlamış olduğu yukarıdaki faydalar karşılığında, Trabzonspor'un teknik sponsoru olma ünvanına sahip olacak ve mağazacılık faaliyetlerimizde taraftarlarımıza sunacağımız ürünlerin de tedarikçisi olacaktır. Ayrıca çeşitli reklam hakları da Joma Türkiye'ye Şirketimiz tarafından sağlanacaktır.


FzS7fLxXwAAq172