Törene Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan ve Papara Park CEO’su Emre Kenci katıldı. 

Formaların tanıtıldığı toplantıda konuşan Başkan Doğan, ‘Yeni forma göğüs sponsorumuz artık Papara. Emre Bey’e teşekkür ediyorum. Kendileri de tarihin en büyük sponsorluğunda Trabzonspor’u tercih ettikleri için teşekkür ediyorum. Yarın arefe ertesi gün bayram, bayramlaşmalara böyle gidilmeli. Sponsorlarımız hayırlı olsun. 

Papara Park CEO’su Emre Kenci, ‘Biz buraya her geldiğimizde bizi çok çok iyi ağırlıyorlar. Buraya gelmek benim ve ekibim için keyif. Sizlerle Papara Park’ta olmak büyük bir keyif. 2018’de küçük bir şirket olarak başladığımız hikaye kocaman bir hale geldi. Ağustos 2023’de stadyumun haklarını içeren 1 milyar 416 milyon TL’lik anlaşma yaptık. 5 sezon Papara Trabzonspor’un göğsünde bulunacak. Bu anlaşma ile ilgili şunu söylemk istiyorum. Anlaşmanın şirketimiz için doğru bir anlaşma olduğunu düşünüyoruz. Ertuğrul Başkanın ortaya koyduğu vizyonun artarak devam edeceğine inancımız tam.

9. yılımızda şirketimiz büyümeye devam ediyor. Şirketimizi yatırımlarımızla birlikte Avrupaya taşımaya başladık. Pakistan’da da varlık göstermeye başladık. Trabzonspor’a önümüzdeki yıllar ve sonraki yıllarda başarılar diliyorum. Papara’nın spora yatırımları devam edecek.

Yeni Sezon İçin İki Farklı Kadro Planı Yeni Sezon İçin İki Farklı Kadro Planı

Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan: "Ahmet Karslı bu süreçte bize önemli destekler verdi. İki tarafın önemli katkılar sağlayacağına inanıyorum.  Trabzonspor taraftarlarından Papara Card’ı ihmal etmemelerini istiyorum. Çok önemli destek verdiler. Gönül bağına Trabzonspor taraftarının cevap vereceğine inancımız tam" dedi.

Editör: Haber TS