Abdullah Avcı'nın Kaleci Kararı

Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı, şampiyonluk yarışında kalede sıkıntı yaşamak istemiyor

Abdullah Avcı'nın Kaleci Kararı

Trabzonspor’da gelecek yılın kadro planlaması Uğurcan Çakır’ın satışından gelmesi beklenen bonservis bedeli ile şekillenecek.

Trabzonspor’da Uğurcan Çakır ile alakalı gelişmeler gündemden düşmezken, uzun süredir başarılı kalecinin arkasında forma bekleyen Erce Kardeşler’e teklif yağıyor.

Süper Lig’den bir çok Anadolu kulübünün transfer listesine giren 27 yaşındaki Erce Kardeşlere Menajerler aracılığı ile gelen teklifler sonrasında son sözü Abdullah Avcı söyledi.

Uğurcan Çakır’ın muhtemel ayrılığı sonrasında tecrübeli bir kaleci transferinin gerçekleşeceği öğrenilirken, Erce Kardeşler’in ayrılığına ise Avcı tarafından izin verilmedi.

Transfer edilecek kalecinin uyum veya da sakatlık sorunu yaşanmasını göz önünde bulunduran Abdullah Avcı, şampiyonluk yarışında kaleci sorunu yaşamak istemiyor.

Erce Kardeşler’in takımda kalmasını isteyen Abdullah Avcı’nın 20 yaşındaki genç kaleci Muhammet Taha Tepe’yi de kamp kadrosuna çağıracağı bilgisine ulaşıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
yorum
yorum - 2 hafta Önce

Ben Erce'nin kalacağını sanmıyorum sözleşmesi olsa bile kalmamak adına herşeyi yapacaktır ki bende olsam önüme 32 yaşında kaleci getirilirse bende kalmazdım.

Ben
Ben - 2 hafta Önce

Bence erceye yazıktır Uğurcan giderse kaleci onun olması kazım

Ali akkaya
Ali akkaya - 2 hafta Önce

Tabi tabi kalmadınız.. Ts şampiyon olmasın diye mert günok u istemezsiniz.. Ts un şampiyon olmaması için ts lu olmayanda ts lu oldu. Şamp. Üst düzey kaleci den geçer.. Kimse kusura bakmasın.. Bu taraftar aptal değil.. Fb Altay gs muslera ile oynarken onları erce ile yenemezsin.. Bunu herkes biliyor da işine gelmiyor bazılarının.

Yorum
Yorum @Ali akkaya - 2 hafta Önce

Sacmalıyorsun evlat

Mustafa köklük
Mustafa köklük - 2 hafta Önce

Vah vah ts şampiyon olmasın diye herkes gayret gösteriyor.. Erce yedek kaleci olur.. Lakin 1.kaleci olucak durumda değil.. Aksi halde ts ilk 10 haftada havlu atar.. Herkes in Bi kapasitesi var.. Ne yaparsanız yapın.. Bu değişmez...

SIRADAKİ HABER